Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тиждень кіно: Триває онлайн-фестиваль польських фільмів останніх двох років

19.10.2020
об 16:21

В п’ятницю в столичному кінотеатрі «Жовтень» відбулася презентація XV фестивалю «Дні польського кіно». Проєкт є ініціативою Польського Інституту у Києві. За вже склавшоюся традицією у програмі представлено найцікавіший доробок польського кінематографу останніх двох років.

Відкривали ювілейний фестиваль стрічкою-номінантом на премію «Оскар» «Тіло Христове». У зв’язку з епідеміологічними обмеженнями цьогоріч кінозахід вперше відбудеться у гібридному форматі. Організатори співпрацюють з онлайн-кінотеатром Takflix.com. На цій платформі транслюються чотири повнометражних польських фільмів, що здобули нагороди на престижних міжнародних фестивалях, визнання глядачів та світової кінокритики. Всього до програми увійшло шість різножанрових кінокартин, але дві з них можна переглянути лише в кінотеатрі. Вже згадану стрічку «Тіло Христове» демонстрували в кінотеатрі «Жовтень» 16-го числа, а фільм закриття показуватимуть на широкому екрані у неділю, 25 жовтня о 14:00. Ним стала одна з найдорожчих стрічок польського кінематографу, яку зняв режисер Даріуш Гаєвський. «Легіони» - це захоплююча історія про покоління воїнів 1914-1916 років, яке здобуло незалежність Польщі.

Всі фільми онлайн та офлайн демонструються польською мовою з можливістю вибору українських або англійських субтитрів. Також важливо зазначити, що кількість переглядів обмежена, тож слід поквапитися з вибором та переглядом. До речі, останні тривають до 25 жовтня включно.

«Ікар. Легенда про м’єтка коша»

За сюжетом М’єтек втрачає зір ще дитиною. Мати віддає його на виховання до центру для незрячих дітей, де порядкують монахині.

Стрічка є лауреатом «Срібних Левів» та кількох індивідуальних відзнак 44 Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині, а також Польської кінопремії «Орли».

 

«Ніщо не минає»

Клаудія, загнана у кут критикою матері, одержима прагненням допомогти іншим. Пшемек обожнює Польщу і ненавидить дурних людей. Тобто усіх. Донателло любить прісноводних черепах, Актор – лише себе. Майя живе як сказав Neflix. Усі вони беруть участь курсі терапії під турботливим наглядом Ремка. І творять найсмутнішу комедію року.

 

«Наднова»

Це універсальна історія, заснована на реальних подіях, розповідає про кілька годин із життя сільської громади. Фільм показує стан людини, яка опинилася у пограничній ситуації, та змушує замислитися, чи випадково все відбувається у нашому житті. Кривава історія, що коливається на межі драми, трилеру та фільму-катастрофи.

Стрічка є лауреатом 44 Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині за «найкращий режисерський дебют»

 

«Залізний міст»

Драматична історія про трьох героїв, пов’язаних любовними стосунками. Кацпер, який працює бригадиром на шахті, має роман з дружиною свого друга Оскара – теж шахтаря. Щоб мати можливість зустрічатися зі своєю коханкою Магдою, Кацпер відправляє Оскара працювати у віддалених та небезпечних ділянках шахти. Під час їх чергового побачення у шахті трапляється аварія, і Оскар опиняється відрізаним в обваленому хіднику…

Читайте також:

Новини

Глядачі у Лондоні обрали фаворита кінофестивалю

Вперше на Лондонському кінофестивалі переможця обирали глядачі, а не журі. Привітальне слово гостей та фільми учасники кіноподії дивилися за допомогою онлайн-сервіса, церемонія нагородження також проходила дистанційно.

19.10.2020
об 15:07

Новини

Тиждень кіно: Триває онлайн-фестиваль польських фільмів останніх двох років

В п’ятницю в столичному кінотеатрі «Жовтень» відбулася презентація XV фестивалю «Дні польського кіно». Проєкт є ініціативою Польського Інституту у Києві. За вже склавшоюся традицією у програмі представлено найцікавіший доробок польського кінематографу останніх двох років.

19.10.2020
об 16:21