Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тисячі галонів Coca-Cola використали під час фільмування стрічки про Бонда

20.10.2020
об 19:08

Одну з найвидовищніших сцен з каскадерам у фільмі «Не час помирати» знімали, використавши 8,4 тисяч галонів солодкого напою.

Аби порадувати прихильників фільмів про Агента 007 продюсери стрічки «Не час помирати» продовжують розкривати секрети фільмування картини. Так, нещодавно стало відомо, що для однієї зі сцен було куплено 8,4 тисяч галонів газованого напою Coca-Cola. Це коштувало майже 60 тисяч євро. Солодку воду вилили на брущатку, аби каскадер міг зробити трюк на мотоциклі.

Сцену з пролитим на землю напоєм можна побачити у трейлері до стрічки. У ній головний герой спочатку «залітає» на двоколісному на пандус, а потім перелітає через стіну та приземляється на кам’яній дорозі.

Сцену знімали в Італії. Вимощена камінням дорога була занадто слизькою для виконання трюку, тож, аби дублер Деніела Крейга зміг безпечно виконати приземлення дороги змочили солодким та липким напоєм. Коли Coca-Cola підсохла, то каміння було не таким слизьким, тому «Бонд» безпечно робить трюк.

Нагадаємо, за сюжетом «Не час помирати» Джеймс Бонд відпочиває на Ямайці, однак світу загрожує небезпечний злочинець і Агенту 007 доводиться перервати відпочинок та рятувати планету.

Загальний бюджет картини склав 250 млн дол. Прем'єра стрічки відбудеться у квітні наступного року.

 

Джерело: NME

Читайте також:

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Чому саме Біллі Айліш виконує санундтрек до стрічки про Джейсма Бонда

Творці стрічки про Джеймса Бонда «Не час помирати» розповіли, чому та хто саме запросив Біллі Айліш виконати головну музичну тему фільму. Також привідкрили завісу таємниці, кого довелось вмовляти, аби співачка таки взяла участь у проєкті.

15.10.2020
об 14:54

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18