Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Тільки нікому не кажи»: Творці фільму «Між нами» презентували трейлер

20.05.2021
об 17:37

Тиждень промайнути не встиг із моменту завершення знімального процесу трилера «Між нами» й ось вже творці презентують офіційний трейлер стрічки режисерки Соломії Томащук.

 

У фільмі, що розповідає про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, головні ролі виконують Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська. Їхні героїні – Саша та Аня – змушені робити такий вибір: Саша щодо власного чоловіка, Аня – сина. Драматизм ситуації загострюється, коли жінки виявляються залученими в темну історію злочину. Звідси й слоган фільму – «Тільки нікому не кажи».

Серед героїв глядачі також побачать на екрані акторів Дмитра Сову, Євгена Єфремова, Михайла Дзюбу, Сергія Детюка та Євгенія Ламаха. В одній зі сцен у повному складі знялися музиканти гурту «Вагоноважатые», а до саундтреку фільму увійшли їхні пісні «Касета» та «Між нами». За планами творців, на великі екрани трилер має вийти взимку 2022 року.

Джерело: UpUaStudio

Читайте також:

Новини

У суботу розпочалися зйомки фільму «Між нами»

18 липня в Києві творча група повнометражної стрічки «Між нами» зібралася на знімальному майданчику. Після першого вдало відзнятого кадру режисерка Соломія Томащук за традицією кіновиробництва розбила тарілку. Також на локацію, з якої розпочалась історія фільму запросили представників ЗМІ.

20.07.2020
об 15:12

Інтерв'ю

Соломія Томащук і Поліна Герман після зйомок трилера «Між нами» запланували рік фестивального життя

«Між нами» подолали екватор знімального процесу. Це означає, що зовсім скоро розпочнеться постпродакшн фільму, який за результатами 11 пітчингу Держкіно отримав майже 11 млн гривень фінансування від країни. У перервах між виробничим процесом режисерка психологічного трилера Соломія Томащук та продюсерка продакшн Up Ua Studio Поліна Герман розповіли VGL cinema про кіно, над яким працюють. Воно трохи полоскоче нерви та стане насолодою для очей естетів, адже в кадрі – ретроавтомобіль, ляльки ручної роботи й долі жінок, які переплітаються та утворюють неймовірні сюжетні віражі. Отже, чому не могли знайти чоловіка Ірмі Вітовській, хто ним врешті став та якими мемами розмовлятиме Соломія Томащук з аудиторією. Про все це по черзі в нашому інтерв’ю.

14.08.2020
об 12:14