Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Тільки кіно: MEGOGO запускає форму передплати фільмів

07.06.2021
об 18:11

Із 7 червня на медіасервісі MEGOGO почала діяти передплата «Кіно+». Дана послуга пропонує переважно кіносеріальний контент. В пакет цієї форми передплати входить десятки тисяч топових фільмів, серіалів, мультфільмів й навіть аудіо, а ще контент від discovery+. Зазначимо, наразі медіасервіс MEGOGO має найбільшу, серед усіх сервісів, кількість контенту із наявною українською звуковою доріжкою.

Отже, в цифрах передплата «Кіно+» виглядає так:

- більше 10 000 фільмів,

- 1 000 серіалів,

- 2 000 мультфільмів,

- 5 000 шоу,

- 10 000 аудіокнижок, подкастів та аудіосеріалів.

 

Окрім того, до наповнення входитимуть власні інтерактивні фільмові канали, яких вже 58. Нагадаємо, нещодавно MEGOGO запустив канал із кінострічками, створеними за роки української незалежності, а ще додав до передплат кінострічки від The Walt Disney Company, які також входять до «Кіно+».

 

«Ми щодня аналізуємо запити й пропозиції наших користувачів. Одним із найпопулярніших звернень було саме прохання про можливість зробити передплату, яка включатиме лише кіно. Тож ми не відходимо від звички завжди чути аудиторію. Сподіваємось, відтак перегляд улюблених фільмів стане ще комфортнішим», – розповів директор зі стратегічного розвитку MEGOGO ІВАН ШЕСТАКОВ.

 

Вартість передплати «Кіно+» складатиме 129 грн/міс. Користувач отримує, як і зазвичай, можливість підключення до п’яти пристроїв, перегляд без реклами, попереднє завантаження у мобільному додатку, функцію обрання аудіодоріжки й багато іншого.

 

Із більш детальною інформацією щодо наповнення та підключення до «Кіно+» можна ознайомитись у профілі користувача в переліку доступних передплат.

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

Cоціальний проєкт ZMOVA виходитиме на MEGOGO LIVE

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. За допомогою музики творці чотирьох епізодів звертають увагу на українські культурні пам'ятки.

17.03.2021
об 17:25

Новини

Наративний подкаст: Відбулася прем’єра першого аудіосеріалу від MEGOGO

Онлайн-платформа розпочинає власне виробництво аудіосеріалів. Сьогодні представники MEGOGO презентували свій перший проєкт про Куренівську трагедію, робота над яким тривала близько 3 місяців.

23.02.2021
об 13:30

Новини

Українське кіно на MEGOGO: Медіасервіс запустив новий канал

Медіасервіс MEGOGO запускає власний інтерактивний канал із кіносеріальним контентом, створеним за останні 30 років української незалежності.

22.05.2021
об 14:34

Новини

Анімація «Тигр блукає поруч» ввійшла до офіційної програми фестивалю у Токіо

Короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої увійшов до офіційної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia. Стрічка створена studio KAPI за підтримки Держкіно.

04.06.2021
об 12:32

Новини

Від забудови до евакуації: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

Сьогодні, 21 квітня, на медіасервісі MEGOGO з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Шість епізодів із дев’ятьма реальними героями повертатимуть слухача у минуле.

21.04.2021
об 16:49