Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Тільда Свінтон і Мартін Скорсезе таємно працювали над створенням історії про привидів

31.01.2021
об 17:37

Студія А24 отримала права на випуск екранізації твору Джоанни Хогг «Вічна дочка», головну роль у якій отримала володарка «Оскара» Тільда Свінтон, а виконавчим продюсером став Мартін Скорсезе.

Знятий таємно в Уельсі під час карантину, проєкт повторно об'єднує команду «Свінтон» з режисером Джоанною Хогг після того, як нещодавно вони співпрацювали у прославленому фільмі «Сувенір».

Таємнича драма, яка зараз перебуває в постпродакшені, описує історію дівчинки та її літньої матері, які повинні зіткнутися з давно захованими секретами. Вони повертаються до свого минулого сімейного дому, колись великої садиби, яка стала практично готелем, сповненим таємничості.

Фільм створений продюсерами серіалу «Нормальні люди», стрічок «Фаворитка» і «Кімната» з Element Pictures та JWH Films. Розробку та виробництво підтримує BBC Film. Як і в «Сувенірі», Мартін Скорсезе виконує обов'язки виконавчого продюсера. Головні ролі також виконали Джозеф Міделл, Карл Девіс та Алфі Сенкі-Грін. A24 займалась дистриб'юцією в США.

У даний час Свінтон бере участь у зйомках драми Джорджа Міллера «Три тисячі років туги» з Ідрісом Ельбою.

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

6 знакових фільмів Тільди Свінтон

Популярна британська актриса Тільда Свінтон 5 листопада відзначає свій 60-річний ювілей. На честь дня народження талановитої і неординарної особливості ми підготували добірку із 6 її найвідоміших фільмів.

05.11.2020
об 11:17

Новини

Netflix випустив документальний фільм про стрічку Мартіна Скорсезе

Продюсери та режисер фільму «Ірландець» розповіли в новому документальному фільмі від Netflix, як працювали над виробництвом гангстерського фільму, а актори розкрили секрет прототипів своїх героїв.

26.11.2020
об 15:41

Новини

Кінокомпанія Green Door Pictures отримала права на екранізацію роману Салени Годден «Місіс Смерть сумує за смертю»

Британська продюсерська фірма Ідріса Ельби Green Door Pictures придбала права на екранізацію дебютного роману поетеси Салени Годден «Місіс Смерть сумує за смертю».

31.01.2021
об 16:51

Новини

Карантин у Голлівуді: Самоізоляція надихнула Мартіна Скорсезе на короткий метр

Голлівудський актор Мартін Скорсезе зняв короткометражну стрічку про свою самоізоляцію для телеканалу BBC, про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

29.05.2020
об 17:35