Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

TIFF Filmmaker Lab у Торонто приймає заявки на участь

20.05.2020
об 14:14

TIFF Filmmaker Lab – це програма розвитку талантів, яка проходить у вересні на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

З 9 по 12 вересня 2020 року триватиме чотириденна програма, присвячена художнім фільмам.

Щороку 20 канадських і міжнародних режисерів набувають виняткового досвіду професійного розвитку і знайомляться зі світовою спільнотою кіновиробників. Протягом чотириденного періоду учасники мають можливість спілкуватися і вчитися у всесвітньо відомих режисерів і гостей.

Якщо ви  режисер-початківець, маєте мінімум два короткометражних фільми й максимум один художній фільм як режисер або сценарист, то ця програма для вас.

Міжнародні заявники вітаються. Усі сесії проводяться англійською мовою, тож кандидати повинні вільно нею володіти.

Терміни подачі та умови дивіться на сайті TIFF.

Читайте також:

Новини

Оголошено програму Чілдрен Кінофест-2020

Чілдрен Кінофест – фестиваль, який 7 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою, цього року вперше відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті childrenkinofest .

14.05.2020
об 14:00

17 фіналістів PITCH UA 2  – про що проєкти і хто переможе?
Новини

17 фіналістів PITCH UA 2 – про що проєкти і хто переможе?

На відкритому фінальному пітчингу конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2 фіналісти презентували журі свої проекти. Тепер чекаємо, хто ж переміг і отримає часткове або повне фінансування бюджету проєкту від UCBI II/USAID. Кожен із тих, хто таки дійшов до фіналу, доводив членам журі всі переваги свого проєкту і що саме його ідея заслуговує на перемогу. Вся подія проводилась у відповідності до реалії сьогодення – за допомогою Zoom-конференції з одночасним транслюванням на YouTube-каналі.

21.05.2020
об 19:33

Новини

З'явився новий дедлайн кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23»

Карантин та обмежувальні заходи вплинули на плани всього світу. Кінематографічне життя України також зазнало поправок – графіки зйомок перенесені на після карантинний період, також змінились терміни здачі курсових та дипломних фільмів у студентів кіноінститутів, тож і кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» подовжив на місяць дедлайн подачі робіт на конкурс. Режисери та продюсери, зацікавлені в участі у фестивалі, можуть онлайн відправити свої кінострічки до 15 червня 2020 року. Головний переможець, якого визначатиме журі, отримає приз розміром 100 000 грн.

18.05.2020
об 16:10