Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

The Hollywood Reporter розповів як номінанти на «Оскар» перевтілювались на персонажів із реального життя

24.04.2021
об 14:19

Андра Дей, Саша Барон Коен, Ґері Олдмен Гленн Клоуз, Леслі Одом-молодший та Аманда Сейфред розповіли про те, як вони використовували зовнішні елементи - костюми, перуки, макіяж та сигарети - для відображення сутності своїх героїв.

 

Андра Дей, «Сполучені Штати проти Біллі Голідей»

 

Дей познайов з музикою Біллі Голідей викладач музичного театру, коли вона була ще дитиною і відтоді була палкою шанувальницею зірки. Акторка говорить, що мабуть саме тому, коли продюсери звернулися до неї з пропозицією зіграти у цьому фільмі головну роль, вона дуже боялась погоджуватись, оскільки відчувала усю відповідальність. Проте отримавши роль, Андра Дей занурилася у велику кількість архівних відомостей про Голідей, слухаючи всі її інтерв'ю та студійні записи. Щоб по-справжньому вникнути в думки ікони, Дей почала носити парфуми Twi та придбала білизну вінтажних брендів, які полюбила Голідей, а також вперше спробувала палити у своєму житті, як це робила легендарна співачка.

 

Саша Барон Коен, «Суд над чиказькою сімкою»

 

Саша Барон Коен відомий майстер маскування і завжди використовує саме гардероб як свій шлях до перевтілення у нового персонажа, настільки. Таким чином, щоб зіграти американського політичного активіста Еббі Хоффмана. Після місяців досліджень, перегляду та читання всього, до чого колись був причетний Хоффман, Барон Коен співпрацював із дизайнерами, щоб відобразити реальні варіанти костюмів, які здавались клоунськими, але були фактичними показниками непокірності активіста. У буденному житті він був більш стриманим, а його одяг – менш яскравими. Подібний стиль поведінки багато чого говорить про Хоффмана, який більшу частину свого життя боровся з депресією. Барон Коен хотів зафіксувати цю серйозність і витонченість, контраст між його публічним динамізмом і особистим болем.

 

Ґері Олдмен, «Манк»

 

Не маючи відео за участі сценариста Германа Дж. Манкевича, на основі яких він би міг будувати свого екранного персонажа, Олдмен звернувся до записів молодшого брата Джозефа Л. Манкевича, щоб зрозуміти хоча б його манеру говорити та особливі деталі біографії. Його грі також допоміг костюм Манкевича, і актор набрав кілька зайвих кілограмів, щоб бути якраз тих же форм, що і сценарист. Олдмен буквально хотів отримати фігуру у формі груші, тоді сорочка і підтяжки Манкевича стали йому в пору, а ось піджак вони із костюмерами вирішили зробити трохи меншим, щоб здавалось, що він із неї трохи «виріс».

 

Гленн Клоуз, «Сільська елегія»

 

Гленн Клоуз прочитала мемуари Дж. Д. Ванса «Сільська елегія» і пішла у пошуки сутності Бонні Ванс, розмовляючи із сім’єю Ванса про те, як вона ходила і курила, як сиділа. Проте костюми та макіяж були ключем до характеру. У житті жінка була значно більшою у формах, ніж акторка, тому костюмер Вірджинія Джонсон і Клоуз наполегливо працювали, щоб отримати правильний образ на екрані. Тоді ж візажист Метью Мангл вніс дуже тонкі зміни у вуха і ніс акторки, а Марціал Корневіль створив чудову перуку. Однак цигарки стали найважливішим реквізитом, оскільки відомо, що Бонні Ванс курила їх одна за одною.

 

Леслі Одом-молодший, «Одна ніч у Маямі...»

 

Одом, який грає покійного співака Сема Кука в режисерському дебюті Реджини Кінг, розповів, що сутність його героя стосувалася лише звуку, тому він годинами прослуховував його записи, намагаючись почути в них щось значно більше, ніж просто пісню. Він також займався з тренером Тре Коттоном над діалектами, щоб досконало повторити вимову Кука. До того ж вражає і його буденне життя, де він будучи темношкірим у часи значної дискримінації намагався ще й будувати власний бізнес, що описує його як напрочуд сильну людину.

 

Аманда Сейфред, «Манк»

 

Роль акторки 1920-х років Меріон Дейвіс, яка надихнула Манкевича на створення героїні Сюзан Александер Кейн у фільмі «Громадянин Кейн», стала для Аманди Сейфред унікальним та незмінним досвідом. Сейфред сказала, що це стало найбільшим перетворенням за усю її кар’єру. Спочатку Сейфрід турбувалась про те, щоб вписатися в епоху, але костюми та макіяж зробили її досить схожою на Дейвіс. Відеозаписів з Меріон Дейвіс, окрім її ролей у кіно, немає, тому Сейфред абсолютно нічого не знала про особистих примх і манер акторки. Проте сценарій нейтралізував усі сумніви, яскраво зобразивши відносини Манкевича і Дейвіс.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Стали відомі імена номінантів кінопремії «Оскар» 2021 року

Академія кінематографічних мистецтв США вже встигла оголосити перших номінантів на премію «Оскар» у 9 номінаціях ще близько місяця тому. Однак уся кіноіндустрія завмерла в очікуванні на імена головних щасливців 2021 року, тому кіноакадемія не забарилась з їх оголошенням. Так у номінації «Найкращий фільм» змагатимуться «Батько» / «The Father», «Юда і Чорний Месія» / «Judas and the Black Messiah», «Манк» / «Mank», «Мінар» / «Minari», «Земля кочівників» / «Nomadland», «Перспективна дівчина» / «Promising Young Woman», «Звук металу» / «Sound of Metal», «Суд над чиказькою сімкою» / «The Trial of the Chicago 7».

15.03.2021
об 19:18

Новини

«Оскар» зможуть відвідати лише ведучі, номінанти та їх гості

Давно було зрозуміло, що 93-тя церемонія вручення «Оскара», яка відбудеться 25 квітня, не буде схожою на будь-яку іншу. Президент Кіноакадемії Девід Рубін оголосив про скасування усіх фізичних подій, які зазвичай відбуваються навколо самої церемонії нагородження премії «Оскар», включаючи обід для номінантів та бал губернаторів.

16.03.2021
об 19:02

Новини

«Історії мають значення»: Формат проведення 93-ї церемонії нагородження «Оскар»

Продюсери «Оскар» Стівен Содерберг, Стейсі Шер и Джессі Коллінз відправили всім номінантам на цьогорічну премію листа. Його зміст присвячено планам організаторів щодо проведення події, а також містить правила, яких мають дотримуватися гості.

21.03.2021
об 13:16

Новини

7 українців – володарів премії «Оскар»

За місяць, 25 квітня, у США відбудеться 93-тя церемонія вручення премії «Оскар», на якій відзначатимуть найкращі роботи в галузі кінематографу за 2020 рік. Напередодні цієї видатної для світу кіномистецтва події VGL cinema вирішив згадати українців, які в різний час здобували найпрестижнішу світову кінонагороду.

25.03.2021
об 16:16

Статті

Як кіно стало різнобарвним: Перша церемонія «Оскар» у кольорі

Кожен день має свій відтінок, кожна людина обирає колір свого життя, як режисер гамму для свого фільму. У когось виходить так вдало, що більше не сплутаєш його історію більше ні з ким і вона буде варта екранізації фільму для «Оскара», а комусь залишиться лише класичний чорно-білий світ, який згадають лише окремі поціновувачі. І така поетика життя абсолютно не заважає робити свій вибір кожній людини. Однак творці кіно середини 20 століття після успіху першого кольорового тріумфатора кінопремії «Оскар» фільму «Віднесені вітром» вирішили звернути свою увагу на різнобарвні образи на великих екранах. Так з кожним роком все більше кольорових стрічок почали висуватись на премію, а вже у 1966 році 38-ма церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії була трансльована у кольорі вперше. Тоді ж переможцями стали стрічки, які не лише своєю різнобарвною картинкою увійшли в історію кіно, але й видатним сюжетом.

18.04.2021
об 17:12

Новини

«Оскар» на стадії переговорів щодо використання BFI Southbank для церемонії у Лондоні

Академія кінематографічних мистецтв і наук веде переговори з Британським інститутом кіно (BFI) щодо використання кінокомплексу Southbank в рамках майбутньої церемонії вручення кінопремії «Оскар».

19.04.2021
об 16:14