Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Терикони» Тараса Томенка відзначили на кінофестивалі GOEAST

26.04.2022
об 16:09

Документальний фільм Тараса Томенка "Терикони" про дітей, долі яких зруйновала війна на Сході України, отримав дві нагороди міжнародного кінофестивалю GoEast у Вісбадені.

"Терикони" – це історія про дітей, котрі бачать війну не з екранів телевізорів, і про дитинство, котре продовжується, незважаючи на війну. Терикони – місце, де відбувається дія, і водночас, образ "відпрацьованих" і полишених людських життів. Історія дітей, які постраждали від обстрілів, які втратили батьків та близьких, але продовжують жити та любити там, де для інших життя полишило надію.

Фільм отримав нову, засновану цьогоріч, нагороду фестивалю – премію CEEOL за найкращий документальний фільм / CEEOL Award for Best Documentary Film від Онлайн-бібліотеки Центральної та Східної Європи (м. Франкфурт). Також стрічка отримала нагороду FIPRESCI від Міжнародної федерації кінокритиків / FIPRESCI International Film Critics’ Award (Documentary Film).

 

Стрічку створено кінокомпанією "ІнсайтМедіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Новини

«Не буває й години, щоб я не думав про Маріуполь»: Андрій Бєдняков

Ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков родом з Маріуполя, який майже два місяці війни бомбить та руйнує росія. Вся Україна молиться за людей, які там перебувають, та військових, які захищають місто. Андрій Бєдняков поділився спогадами про Маріуполь.

21.04.2022
об 18:31

Новини

«За війну я плакала двічі»: Ірма Вітовська – про волонтерство

«За війну я плакала двічі. Вперше, коли розбомбили театр у Маріуполі. Тоді з мене вийшло все накопичене. Вдруге, коли вдарили по вокзалу в Краматорську. А от побачене в Бучі викликало злість і бажання сатисфакції», - розповіла акторка Ірма Вітовська.

26.04.2022
об 11:20