Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Тенет» збирає шалений бокс-офіс, але не в США

07.09.2020
об 11:35

Фільм «Тенет» британця Крістофера Нолана продовжує переможно крокувати світом, хоча в деяких країнах касові збори виявилися значно нижчими, ніж очікувалося. В Україні стрічка вийшла у прокат 26 серпня, покази фільму в кінотеатрах триватимуть до 23 вересня.

 

 

«Тенет» нарешті розворушив кінотеатри, глядачів та усю кіноіндустрію. За перший тиждень кінопоказів цей екшн-трилер зібрав у світовому прокаті 53 мільйони доларів.  «Тенет» продовжує підкорювати міжнародний прокат і поки це йому вдається краще, ніж на батьківщині. Минулого вікенду картина демонструвалася в 46 країнах, які спільними зусиллями забезпечили їй $ 58,1 млн. Таким чином, за перші два вікенди прокату «Тенет» зібрав $ 126 млн. Разом з американською касою загальносвітові збори проєкту зараз становлять $ 146,2 млн.

На жаль, в американському прокаті збори цієї стрічки не вражають. В неділю ввечері студія Warner Bros. дала дані за першими зборами «Тенет» в США. З урахуванням святкового понеділка (в США сьогодні святкують День праці) фільм Крістофера Нолана заробить $ 20,2 млн, причому в цю суму включені збори від тижня повноцінного кінопрокату в Канаді та трьох днів показів прев’ю в США. Таким чином, реальна каса триденного вікенду, судячи з усього, повинна бути не більше $ 11-12 млн в 2810 кінотеатрах. Звичайно, при оцінці показаного результату треба враховувати, що у США відновили роботу тільки 68% кінотеатрів, до того ж практично всі вони працюють з обмеженнями по заповнюваності залів від 20 до 50%. Повністю закриті кінотеатри в трьох штатах: Нью-Йорк, Нью-Мексико і Північна Кароліна.

 

 

В інших країнах у «Тенет» справи йдуть прекрасно. У Великій Британії саме завдяки цій стрічці касові збори кінотеатрів лише за вихідні зросли на 354%, а загалом вже наближаються  до 500%. У Франції «Тенет» вже зібрав 6,7 мільйона доларів, що становить 68% від загальної каси. У Кореї -  5,1 мільйона доларів, що становить 80% від усіх фільмів прокату. У Німеччині на «Тенет» заробили 4,2 млн – це близько 60% від загальних зборів німецьких кінотеатрів. Україна, де за перші чотири дні «Тенет» зібрав 14,5 мільйонів гривень, входить до так званого «меншого ринку» країн, де цей фільм також нині є лідером прокату. До речі, разом з Угорщиною та Нідерландами. Фільм Крістофера Нолана вже приніс українським  кінотеатрам 83% прибутку.

 

 

Джерело: kinobusiness.com; iod.media

Читайте також:

Новини

Критики поділились думками щодо «Тенета»

Фантастичний трилер «Тенет» Крістофера Нолана отримав рейтинг від західних кінокритиків. На їх думку довге очікування прем’єри стрічки було того варте, та між тим, не слід покладати великі сподівання на те, що ви запам’ятаєте цей фільм надовго. Чому саме – відповідь у відгуках критиків.

25.08.2020
об 13:38

Новини

В останній вікенд літа українці ходили на сеанси «Тенета»

Глядач повертається до кінотеатрів, і це не може не тішити. Незважаючі на обмеження адаптивного карантину, фільм Крістофера Нолана «Тенет» стартував з найкращим результатом в кар'єрі режисера в кінопрокаті України. Цей трилер зібрав удвічі більше, ніж всі інші фільми в попередній вікенд.

03.09.2020
об 11:37

Статті

«Тенет» - історія про часову ентропію, що й сама пережила нестійкі часи

Світ дочекався релізу нового фільму Крістофера Нолана. «Тенет», над ідеєю та окремими деталями якого режисер міркував ще з початку 2000-х, сценарій якого писався 6 років, знімання тривали пів року, а довгоочікуваний реліз переносився кілька місяців поспіль, врешті вийшов у широкий прокат.

03.09.2020
об 19:25