Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Тенет» може не вийти через нові правила кінопрокату

19.07.2020
об 18:16

Прокат «Тенета» Крістофера Нолана знову під загрозою, але цього разу в Китаї. У кінотеатрах Піднебесної фільм може не вийти через нові правила роботи великих екранів.

 

У боротьбі з Covid-19 китайська влада вигадує все нові й нові методи. Так, на їхню думку, ризик поширення славнозвісного вірусу можна зменшити, якщо фільми в кінотеатрах йтимуть не довше двох годин. Таким чином, з 20 липня кінотеатри Китаю працюватимуть за новими правилами і всі стрічки з хронометражем вищим за 120 хвилин приберуть з репертуару. Відповідно й нові релізи, що тривають довше зазначеного часу включати в програму не будуть. За останніми даними відомо, що тривалість «Тенета» становить 2 години 30 хвилин.

Цікаво, що до цього моменту новий фільм Крістофера Нолана навіть не мав попередньої дати виходу в китайському кінопрокаті, що дивно. Адже саме в цій країні стрічки режисера показували непогані результати бокс-офісу. Так, наприклад, у 2010-му фільм «Початок» зібрав у Китаї 120 млн доларів з 828 млн загальносвітових.

 

Джерело: IndieWire