Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тенденції часу: В Україні пройде хакатон для популяризації контенту

12.11.2020
об 17:51

Мета заходу – створити стримінгову платформу світового рівня та прискорити створення вітчизняних онлайн-кінотеатрів.

В Україні з 14 по 22 листопада відбудеться Cinema Challenge Hackathon. Захід присвячено пошуку IT-рішень, які допомагатимуть популяризувати якісний контент українського виробництва. Його мета - прискорити розвиток вітчизняних технологій для онлайн-кінотеатрів.

Взяти участь у хакатоні можуть датасаєнтисти, розробники, менеджери, дизайнери та маркетологи. Участь можлива як індивідуальна, так і командна, залежно від обраного напряму. 

Під час заходу планується розробка рішень для популяризації відеоконтенту, а саме кіно, ТБ-програм, серіалів, дубляжу. 

«Наша ціль - створити ефективні IT-рішення, які будуть надавати глядачеві максимально цінний контент і сприятимуть розвитку культури споживання якісного українського відеоконтенту. Я впевнений, що ми маємо величезний потенціал і українські розробники мають все необхідне для того, щоб створити стримінгову платформу світового рівня», —  зазначив заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT ОЛЕКСАНДР БОРНЯКОВ. 

Серед напрямків хакатону такі: 

•  Challenge 1 (Data scientists) — рекомендаційна система для фільмів

•  Challenge 2 (Data scientists) — рекомендаційна система для ТБ-програм

•  Projects Contest (Teams) — гейміфікація/реферальна система/свій варіант у рамках загальної тематики хакатону 

Також захід має і свій призовий фонд. Загалом він нараховує 50 тисяч доларів. Розподілять виграші таким чином: по 10 тисяч доларів отримає переможець серед всіх проєктів та той, хто посяде перше місце в кожному челенджі, по 5 тисяч доларів отримають ті, хто займе другу сходинку в кожному «розділі».

Cinema Challenge Hackathon відбувається за підтримки Мінцифри та Фонду розвитку українського кіно. Організатори — національний онлайн-кінотеатр sweet.tv та команда We_Challenge.

 

Зареєструватись для участі можна  тут

 

Джерело: Мінцифри

Читайте також:

Новини

Золота доба Голлівуду: 12 фактів з життя Річарда Бертона

10 листопада 1925 року народився Річард Бертон, один з найблискучіших акторів театру та кіно другої половини XX століття. До кінця 1960-х Бертон був одним з найбільш високооплачуваних акторів у світі, отримуючи гонорари розміром 1 мільйон доларів і більше плюс відсотки від прокату фільмів. Однак в повсякденному житті Бертон був далеко не ангел. «Я дуже багато пив, занадто багато курив і занадто багато займався любов'ю», – з гіркотою визнавав актор на схилі своїх років. Тривалий час його доля нерозривно була пов'язана зі знаменитою кіноактрисою Елізабет Тейлор.

10.11.2020
об 14:18

Новини

Віталіна Біблів: «Кожен актор та акторка знайде свою роль»

У 2021 році українці зможуть побачити продовження улюбленого ситкому «Будиночок на щастя», а поки триває фільмування проєкту виконавиця ролі Люби – акторка Віталіна Біблів у перервах між сценами розповіла, як ставиться до кастингів та самопроб.

11.11.2020
об 15:15

Новини

Свято наближається: Режисер «Тора» створив різдвяне відео для Coca-Cola

Важко уявити передріздвяні дні без відео про Санту в червоній вантажівці з білим написом, адже це візитівка улюбленого напою дітей та дорослих. Днями бренд Coca-Cola презентував новий передноворічний ролик, зйомками якого займався режисер Тайка Вайтіті.

11.11.2020
об 19:52

Новини

Актуальне повернення: Джокер – суперзлодій чи уособлення байдужості людей

З 12 листопада історія про народження суперзлодія всесвіту DC знову на великих екранах України. Прем'єра стрічки відбулася понад рік тому. Проте здається, що із цього моменту минуло значно більше часу, можливо, тому, що останній рік був надзвичайно важким та насиченим подіями, ніби ми всі прожили ще одне життя.

12.11.2020
об 14:08