Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тематичні фестивалі та арт-доки вже скоро у кіно

16.06.2020
об 18:05

Поки глядачі чекають на відновлення роботи кінотеатрів, а Міністерство культури та інформаційної політики разом з Міністерством охорони здоров’я вирішують, коли краще відновити покази у кінозалах в Україні, дистриб’ютори складають план репертуару на літо та осінь. Наприклад, українська кінокомпанія-дистриб’ютор незалежного та фестивального кіно Festivals Cinema вже знає дати проведення оффлайн-фестивалів, дні релізів арт-фільмів та анімацій. Звісно, в залежності від остаточної офіційної дати поновлення роботи кінотеатрів розклад репертуару може зазнати змін.

За інформацією Festivals Cinema, одразу після виходу з карантину будуть доступні три фільми та один фестиваль, але наразі точних дат стосовно цього контенту немає. Далі розклад репертуару від компанії-дистриб'ютора незалежного та фестивального кіно.

«ITALIAN BEST SHORTS: Кохання у вічному місті»

Альманах «ITALIAN BEST SHORTS: КОХАННЯ У ВІЧНОМУ МІСТІ», зібраний з 7-ми найяскравіших італійських коротких мелодрам і комедій. Кожна з них э переможцем різних італійських кінофестивалів. Це 100 хвилин краси людських відносин зі світом, собою та один з одним.

 

Документальний фільм «Мікеланджело. Нескінченність»

Режисер: Емануеле Імбуччі

Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопис буде показаний портрет людини, здатної на різкі контрасти, сильні пристрасті та вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту його ідеалів. Безсмертна особистість, один з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ, - його багата художня спадщина назавжди увійшла до скарбниці світового мистецтва.

«Мікеланджело. Нескінченність» - це дивовижний біографічний фільм, який відтворює основні скульптурні та живописні твори Мікеланджело Буонарроті: Сикстинську капелу, «П’єту», «Давида», «Мойсея», Вселенський Суд, Базиліку святого Петра у Ватикані, «Мадонну Доні» та інші безсмертні шедеври.

 

«Леонардо Да Вінчі. Незвідані світи»

Режисер: Хесус Гарсес Ламберт («Караваджо. Душа і кров»)

Новий візуальний шедевр від творців «Мікеланджело. Нескінченність» та «Музеїв Ватикану в 3D» є найочікуванішим арт-фільмом року.

«Леонардо Да Вінчі. Незвідані світи» - вражаючий художньо-документальний проєкт. Це унікальна подорож в свідомість легенди світової культури, одного з найдивовижніших геніїв, творця «Мони Лізи» Леонардо да Вінчі. За допомогою найсучасніших технологій у фільмі відтворюються великі твори і винаходи майстра. Під час перегляду на глядачі чекає унікальний візуальний досвід.

 

Кримінальний трилер «Справа Колліні»

Режисер: Марко Кройцпайнтнер

Фільм знятий за однойменним бестселером Фердинанда фон Шираха має непередбачуваний сюжет, що тримає в напрузі до фінальних епізодів. Це історія про Фабріціо Колліні, який нещодавно вийшов на пенсію. Він - тихий, непримітний чоловік. Здається, що він не здатний заподіяти кому-небудь біль. І все ж, він скоює жорстоке вбивство в одному з найбільш ексклюзивних готелів Берліна.

 

З 27 серпня у кінотеатрах України – мюзикл «Джуді»

Режисер: Руперт Гулд («Правдива історія»)

Музично-драматичний байопік «Джуді» розповідає про останнє турне зірки Золотого століття американського кіно Джуді Гарленд. У головній ролі – Рене Зеллвегер, яка отримала Премію «Оскар» в номінації «Найкраща актриса» за фільм «Джуді».

За сюжетом фільму Джуді Гарленд, виснажена славою, зйомками, чоловіками і романами, приїжджає в Лондон, щоб провести серію концертів і виступити зі своєю 18-річною дочкою, Лайзой Міннеллі. Вона фліртує з музикантами, зачаровує фанатів, лається з керівництвом театру Палладіум, де вони мають співати, і навіть не підозрює, що цей тур стане для неї останнім...

 

З 27 серпня у кінотеатрах України фестиваль – «Межі майбутнього»

Людиноподібні роботи, подорожі в часі, додатки на телефони, які допомагають читати думки співрозмовника. Візії майбутнього від авторів з різних куточків світу зібрані в новій програмі «Межі Майбутнього».

Festivals Cinema підібрав 9-ть короткометражних фільмів, які допоможуть глядачам розширити межі своєї уяви на тему можливого майбутнього людства. З кожним новим кроком, майбутнє все більше стає справжнім. Чи готові ви зустрітися з ним face to face?

 

З 03 вересня у кінотеатрах України – «Програма 18+»

У рамках цієї програми зібрано 7 короткометражних фільмів про інтимну сторону нашого життя. Тема приватних стосунків у роботах режисерів розглянута з різних сторін.

 

З 10 вересня у кінотеатрах України – Каннський фестиваль короткометражних фільмів

У 2019 році Міжнародний Каннський Кінофестиваль здивував своєю багатою і різноманітною програмою короткого метра. Для показу Festivals Cinema відібрав 7 найкращих картин, відзначених кінокритиками.

 

З 24 вересня в кінотеатрах України – фантастична 3D-анімація «Космічна пригода»

Режисер: Лі ліан

Колись планета Кеплер нагадувала квітучий сад, але все змінилося через землян, які майже повністю знищили ліс Кар-Лало, знаменитий на всю галактику як джерело суперенергії. Тепер планета приречена на вимирання. Проте Аксель, Джоно і Гага, три відважні дитини з планети Кеплер, хочуть відродити життя на своїй пустинній планеті. На чолі з Акселем друзям належить битися зі злими землянами, гігантськими космічними кораблями і руйнівними роботами. Вони вирушать у жерло вулкана, щоб дістати останнє насіння втраченого оазису Кар-Лало і спробувати врятувати свою планету.

 

З 01 жовтня у кінотеатрах України – анімація «Стриб-скок: у пошуках скарбів»

Коник-авантюрист на ім'я Скок не дбає ні про кого, крім себе. Більш всього на світі йому хочеться розбагатіти. Одного разу він знаходить частину карти, яка веде до таємничих скарбів. Інша ж частина карти належить злій групі сарани, яка управляє галявинкою і тероризує її мешканців. Під час полювання за скарбами Скок дізнається, що дружба дорожче будь-яких багатств. Однак чи зможе коник і його нова «сім'я» перемогти сарану, знайти скарб і зберегти свій будинок?!

 

З 08 жовтня у кінотеатрах України – фестиваль «Ігри розуму»

 

Festivals Cinema зібрав найцікавіші і захоплюючі роботи з усього світу, а також підготували невеличкий сюрприз – три ексклюзивних інтерв'ю з авторами, зробленими спеціально для програми.

П'ять короткометражних робіт, які змушують задуматися, я – господар свого мозку, або це мозок – мій господар? Які наслідки необдуманої подорожі в часі та у спроби змінити минуле? Як себе вести, якщо літня людина не може впоратися з новинками технологічного прогресу? Чи безпечно залишати дитину з нянею роботом? Як буде виглядати наш світ, якщо всі стануть володарями чіпа, здатного давати життєві поради ?

 

З 15 жовтня в кінотеатрах України – найочікуваніший арт-фільм «4 Обличчя Мони Лізи»

Режисер: Лука Тровеллезі Чезана

 

Новий документальний арт-фільм «4 обличчя Мони Лізи» (Monna Lisa identity), створений до 500-річчя генія. Яку таємницю приховує найвідоміший портрет в історії? Унікальне дослідження ідентичності портрета – вперше в історії кінематографа.

Незважаючи на значну кількість досліджень, присвячених да Вінчі, його особистість і творчість досі оповиті безліччю загадок. Одна з них – хто насправді став прототипом найвідомішою його картини?

На глядачів чекає надихаюча художня подорож по італійському Ренесансу і чотирьом містам, де жили прототипи Джоконди: Флоренції, Мілану, Урбіно і, нарешті, регіону Базіліката, де знаходиться невідома могила самої Мони Лізи.

В основу фільму лягли новітні наукові дослідження: разом з істориками глядачі проаналізують вперше оприлюднені матеріали і дані останніх розкопок, щоб дізнатися – чиї риси ми бачимо в жінці, яка протягом століть зачаровує мільйони людей. Таємниця ще ніколи не була так близько до розгадки.

 

З 29 жовтня у кінотеатрах України – Венеціанський фестиваль короткометражних фільмів Best Shorts: Venezia

 

Best Shorts: Venezia – покази найкращих короткометражних фільмів найстарішого і аристократичного Венеціанського кінофестивалю. Молоді режисери з різних країн досліджують світ і суспільство, в яких ми живемо, і демонструють нам своє бачення за допомогою різних візуальних форм, на які здатний короткий метр.

У програмі також буде показаний один з переможців Венеціанського кінофестивалю, стрічка «Маріам» Сиди Салеха, який отримав приз Orizzonti за кращий короткометражний фільм.

 

З 26 листопада у кінотеатрах України – арт-док «Невідома Італія. Матера – місто з каменю»

Режисер: Франческо Інверніцці, Віто Салінаро

Старовинна частина Матері, висічена в скелі (так звані Сассо-ді-Матера, італ. «Камені Матері»), була оголошена об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме місто в 2019 році визнано культурною столицею Європи. Мандрівники називають Матеру восьмим чудом світу.

Завдяки унікальному ландшафту це місто в серці регіону Базіліката завжди привертало кінематографістів – П'єр Паоло Пазоліні знімав тут «Євангеліє від Матвія», Мел Гібсон – «Страсті Христові»: Матеру називають італійської Палестиною.

«Невідома Італія. Матера - місто з каменю» (MATHERA. The sound of stones) – фільм-портал, який на півтори години перенесе глядачів у дивовижний місто поза часом і простором.

Дозвольте собі слухати, і каміння розкаже вам дивовижну історію.