Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тема та програма ретроспективи «Київського тижня критики»

08.09.2020
об 17:11

Четвертий фестиваль «Київський тиждень критики» оголосив тему ретроспективної програми. Добірка отримала назву «Дивні дні».

Під час «Дивних днів» глядачам продемонструють фільми присвячені непевності майбутнього. Це футуристичні стрічки 1960-90-х років, які відібрали куратори заходу.

 

До програми увійшли такі стрічки:

«2001 рік: Космічна одіссея» – фільм Стенлі Кубрика, одна з вершин жанру наукової фантастики та кінематографа в цілому. Не фестивалі стрічка буде показана в реставрованій версії, яку створили під керівництвом Крістофера Нолана у 2018 році до 50-ї річниці прем'єри фільму.

 

«Бразилія» – класична антиутопія від Террі Гілліама. Стрічка про суспільство, скуте тотальною бюрократією.

 

«Парк покарань» Пітера Воткінса демонструє гостру соціальну критику американського суспільства 70-х і досі залишається актуальною стрічкою на тлі сучасної політичної кризи у США – в першу чергу у контексті руху Black Lives Matter. За сюжетом, Парк покарань – це пустеля, до якої силоміць вивозять «неблагонадійних» членів суспільства.

 

«Чужі серед нас» – єдина політична стрічка у кар'єрі майстра жахів Джона Карпентера. Сповнена критики рейганоміки 80-х, вона розповідає про хлопця, який знаходить окуляри, що показують прихований вплив інопланетян на підсвідомість людей.

 

Головний герой «Відеодрому» Девіда Кроненберґа  – власник піратського кабельного каналу, одержимий пошуками все більш відвертого відео для своєї аудиторії.

 

«Привид у броні» - аніме, що вперше як жанр демонструється на «Київському тижні. Це  революційне висловлювання про штучний інтелект та футуристичні модифікації тіл. Стрічка входить до числа найбільш значущих аніме в історії японської анімації.

 

Зазначимо, програма «Київського тижня критики» складається з трьох традиційних секцій – міжнародної, тематичної ретроспективи культової кінокласики та прем’єр головних українських фільмів цього року. У рамках 4-го кінофестивалю також створено індустріальну секцію «Перший погляд»: до неї увійдуть студентські фільми, відібрані студентами, які вивчають кіномистецтво.

 

Організатор фестивалю – компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

22 серпня під Аркою Дружби народів відбулась урочиста Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

23.08.2020
об 11:02

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Новини

Ірина Цілик увійшла до складу журі 11-го ОМКФ

Поступово стають відомі імена журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Ми вже писали, хто оцінюватиме роботи в Національній конкурсній програмі, а сьогодні організатори кынозаходу оприлюднили імена тих, хто оцінюватиме Конкурс європейських документальних фільмів.

03.09.2020
об 17:42