Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

07.11.2020
об 12:28

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

 

Кадр зі знімального майданчика

 

У драмеді «З ким поведешся» глядачі побачать багато популярних українських зірок. Зокрема у серіалі приймає участь телеведуча Лілія Ребрик, зіркове подружжя Наталку Денисенко й Андрія Федінчика, артистка «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова та інших актори, імена яких творці розкриватимуть поступово.

 

Кадр зі знімального майданчика

 

В основі сюжету «З ким поведешся» історія долі інтелігентної та чуйної жінки Марини. Вона має затишну квартиру, що залишилася у спадок від батьків, та чоловіка – успішного банкіра, якому присвятила себе, відмовившись від друзів та кар'єри. Одного дня чоловік приголомшує Марину звісткою про бажання розлучитись. Жінці складно звикати до самотності. Згодом доводиться шукати спільну мову з Галиною, яку Марина змушена тимчасово впустити до своєї оселі після того, як збила її машиною. Жінки ледь знайомі та абсолютно різні, але вже згодом Галина з усіх сил намагатиметься влаштувати особисте життя Марини. У пошуках жіночого щастя Галина та Марина зустрічатимуть гідних і доволі дивних залицяльників, зіштовхнуться з підступними ворогами та спробують вирішити свої внутрішні проблеми. З жінками також житиме 17-річна донька Галини, і перше кохання дівчини неабияк спантеличить усіх та спровокує нові проблеми.

 

 

Роль Марини виконає акторка «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, а образ її подруги Галини втілить зірка «Великих Вуйок» Лілія Ребрик. Над виробництвом серіалу працює команда Art Forms Production.

 

Ольга Жуковцова

 

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

У StarLightMedia замислилися, як телебаченню перетворитися із постачальника контенту на контентмейкера

У багатьох сферах діяльності ми звикли до стратегічного планування, однак 2020 рік наглядно показав, що навіть найідеальніші плани при певних обставинах не спрацюють. Теле- та кіноіндустрія навесні цього року опинилися в пастці. Як епідемія змінила плани щодо виробництва та трансляції контенту розповіли топ-менеджери української медіагрупи StarLightMedia в інтерв’ю виданню MBR. Зокрема, про корективи планів та інші рішення компанії розповів голова StarLightMedia Дмитро Троїцький.

05.11.2020
об 15:17

Новини

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

06.11.2020
об 12:05

Новини

Фільм «Джулія Блу» вийшов у безкоштовний прокат на Megogo

Відтепер українці можуть безкоштовно переглянути стрічку, зняту американською режисеркою про кохання, війну та пошуки кращої долі в Україні.

06.11.2020
об 13:08

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15