Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Telefilm Canada запускає новий портал у США, присвячений канадському кіно

10.05.2021
об 14:29

Компанія Telefilm Canada запустила новий портал для ринку США під назвою Canada Now, присвячений канадському кінематографу. Цей сайт щомісяця буде оновлювати свою базу, яка буде варіюватись від останніх фільмів, таких як «Мій рік у Нью-Йорку» та «Антигона», до номінантів на Оскар, таких як «Навали варварів» та «Мосьє Лажар», а також деякі серії.

 

Сайт, розроблений у співпраці з Telescope, який пропонує близько 5000 версій, доступних на більш ніж 150 VOD платформах. Canada Now буде мати шість різних розділів, а щомісяця на сайті з’являтиметься повідомлення про нові надходження, класичні фільми та сегмент під назвою «Голоси корінного населення» / «Indigenous Voices». Ці додаткові розділи будуть змінюватись щомісяця, щоб залишатись завжди актуальними.

 

Протягом травня в центрі уваги на сайті будуть фільми азіатських канадців, серед яких Сандра О, яка зіграла роль самотньої матері у фільмі Міни Шум «Довге життя, щастя та процвітання» та у дотепній комічній драмі самобутної Ейші Марджари «Венера». На платформі також можна буде знайти напружений документальний фільм Енн Сін «Дефектор: Втеча з Північної Кореї», що розповідає про тіньовий світ контрабанди людей вздовж небезпечного китайсько-північнокорейського кордону.

 

Canada Now управляється компанією Telefilm у партнерстві з Генеральним консульством Канади в Нью-Йорку та Національною комісією з питань кіно Канади. Після приголомшливих успіхів у Європі та інших країнах світу Telefilm Canada співпрацює з Telescope, щоб розробити та створити повністю доступну для пошуку базу даних, доступну на одній платформі. Це дає можливість знайти свіжий та надихаючий новий вміст, а також тисячі дорогоцінних самоцвітів канадського кіно.

 

Як говорить виконуючий обов'язки генерального консула Генерального консульства Канади в Нью-Йорку Хавар Насім, часто досить важко знаходити та дивитись канадські фільми та телевізійні проекти, перебуваючи у США. Саме ця складність стала каталізатором для Канади, щоб створити нову онлайн-платформу.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Відбулася ратифікація Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою

2 вересня 2020 року Верховна Рада України ратифікувала Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади.

03.09.2020
об 13:20

Новини

«Захара Беркута» покажуть у США та Канаді

Фільм можна буде побачити на діджитал-платформах. У «американській» версії стрічка має дещо іншу назву. Спеціально до прем’єри вийшов новий міжнародний трейлер.

01.10.2020
об 16:17

Новини

Співпраця України та Канади: Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво ратифіковано

Днями стало відомо, що Канада ратифікувала Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року.

14.12.2020
об 13:12

Новини

Документальне кіно: Стрічку «Земля Івана» відібрано на канадський фестиваль Hot Docs

Упродовж 29 квітня – 9 травня в Торонто відбуватиметься один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival. До його конкурсної програми відібрано дебютну стрічку Андрія Лисецького «Земля Івана».

24.03.2021
об 15:52