Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тарас Дронь розпочав роботу над фільмом «Дім за склом»

02.03.2021
об 16:21

Режисер фільмів «Із зав’язаними очима» та «Dzidzio. Перший раз» розпочав роботу над новим повнометражним проєктом «Дім за склом».

Фільмувати історію про розумну та амбітну жінку, роль якої виконує Ірина Веренич-Островська, розпочали з села Циблі, Бориспільського району. Саме тут команда фільму знайшла незвичну локацію затопленої церкви. Хоча вона не є пам’ятником архітектури й із стану будівлі видно, що потребує реконструкції. Автори фільму сподіваються, що її буде збережено, а в стрічці глядач побачить не тільки цю церкву, а й краєвиди села, які мають привернути увагу до цього місця й заохотити мандрівників побувати в селі Циблі.

В планах творчої групи ще декілька локацій, які знаходяться в місті Українка, а також безпосередньо в Києві.

За сюжетом «Дому за склом» під час святкування шкільного випускного вечора зникає пара підлітків. Вікторія – мама зниклої дівчини, ділова сучасна жінка, в якої в житті все ідеально: від порядку вдома до чітко збудованого статусу в суспільстві. Однак, існує підозра, що її донька займається незаконним розповсюдженням наркотиків. Аби не заплямувати репутацію та викристалізований роками образ, жінка розпочинає пошуки в дещо незвичний спосіб. Вікторія навідріз відмовляється вірити в припущення слідства, і особливо своєму колишньому чоловіку, якого вважає невдахою і справжньою причиною зникнення.

«Моя героїня живе за власними правилами, не завжди прийнятними для інших. Доля підкидає випробування, через які мало хто б зміг пройти. Невідомо де, треба знайти ресурси і жити далі... щаблі її цілей будуть вище, і душа її, іноді цинічна та безмежно одинока стає сильнішою, витривалішою і нездоланною. Тарас Дронь шукає абсолютну синергію в роботі з актором, він слухає і, головне, хоче чути через мене, свою... мою Вікторію. В добру путь усій нашій крутій команді!» – розповіла про свою роль та роботу з режисером виконавиця головної ролі ІРА ВЕРЕНИЧ-ОСТРОВСЬКА.

 

Виробництвом «Дому за склом» займається кінокомпанія «Директорія Кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці з компанією «Сучасне Українське Кіно», з якою створювався попередній фільм Тараса Дроня «Із зав'язаними очима». Загальний бюджет стрічки складає 25 млн гривен, з яких 20 млн грн – це частка державної підтримки. За планами творців робота над виробництвом «Дому за склом» має завершитися наприкінці 2021 року, а глядачі побачать прем’єру восени 2022 року.

 

 

Джерело: Пресслужба компанії «Сучасне Українське Кіно»

Читайте також:

Новини

Офлайн-інтенсив: 7 кейсів від практиків, або Як творити кіно

27 лютого о 12:00 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проведе одноденний інтенсив «Як творити кіно». Шість практиків вітчизняної кіноіндустрії ділитимуться власним досвідом створення фільмів від ідеї створення сценарію до просування готової стрічки. Сьомий спікер виступатиме онлайн.

22.02.2021
об 12:13

Новини

Оголошено список проєктів, які презентуватимуть на другому «Сценарному пітчингу»

За декілька днів автори майбутніх фільмів представлятимуть свої ідеї продюсерам.

23.02.2021
об 16:44

Новини

Що значить назва третього фільму про Людину-павука?

Шанувальники ще не оговталися від нещодавнього дружнього жарту зірок франшизи, а виконавець головної ролі Том Голланд на своїй сторінці в Instagram вже поділився відео, на якому він разом з Зендеєю та Джейкобом Баталоном, що грають друзів Пітера Паркера, обговорюють звичку актора ненавмисно спойлерити деталі фільмів, в яких знімається. Відео закінчується постером зі справжньою назвою стрічки «Людина-павук: Нема шляху додому», яка стане продовженням історії героя.

25.02.2021
об 19:17

Новини

Український національний стенд вже працює на віртуальному кіноринку «Берлінале»

Відсьогодні упродовж наступних п’яти днів у межах 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю проходить European Film Market (EFM), який цього року відбувається в онлайн-форматі. Український національний стенд розпочав свою роботу на віртуальному кіноринку «Берлінале».

01.03.2021
об 13:02