Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Таємниці новорічного корпоративу: Брати Капранови завершують роботу над сценарієм комедії «Дід Склероз»

12.11.2021
об 12:55

Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови завершують роботу над сценарієм комедійного фільму “Дід Склероз”. Як описують проєкт стрічки автори, це “польові дослідження життя сучасного українського офісу”.

Сценарій повнометражної комедії “Дід Склероз” з’явився з однойменної новорічної п’єси-корпоративу Братів Капранових. За сюжетом стрічки, дія відбувається під час новорічного святкування у фірмі. Раптовий прихід Діда Мороза перетворює корпоратив на справжню феєрію. Втім несподіваний гість веде свою таємну гру, і її результатом стане викриття всіх секретів, конфліктів та інтриг у, здавалося б, дружній команді…

Режисером-консультантом виступив Михайло Іллєнко.

“Дід Склероз” – сповнена гумору та комічних ситуацій історія, яка де в чому нагадує славнозвісний британський “Офіс”. Сатирична та іронічна історія “викриття” робітників офісу під час новорічного корпоративу змінить життя кожного з героїв.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду

 

Джерело: Move In Movie

Читайте також:

Новини

Божевільна любов – не завжди благо. Офіційний трейлер до хоррору «Агнець»

В основі фільму «Агнець» лежить ісландська казка про незвичайну дитину. Марія з чоловіком живуть на віддаленій фермі. Одного дня вівця з отари народжує незвичайне ягня. Пара, що раніше втратила доньку, вирішує вдочерити дивну істоту. Та це відкриває двері до безодні…

04.11.2021
об 13:32

Новини

У кінотеатрі «Жовтень» стартують «Дні Вишеградського Кіно»

Відсьогодні, - з  11-го по 17-те листопада 2021-го року у кінотеатрі «Жовтень» вже втретє відбудеться фестиваль «Дні Вишеградського Кіно». «Дні Вишеградського Кіно» — це покази сучасних фільмів з регіону Вишеградської Групи — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Цьогоріч фестиваль розширює і свою географію. Вперше фестиваль також пройде і у Чернівцях - з 18-го по 21-ше листопада 2021-го року. Показ відбудеться у Культурно мистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

11.11.2021
об 10:33