Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Свої перші кроки на кінофестивалі «Відкрита ніч» згадує Анатолій Лавринішин

09.08.2020
об 14:47

15 років тому на кінофестивалі «Відкрита ніч» презентували анімацію режисера Анатолія Лавринішина «Зяблики та інші». У відеоінтерв’ю до ретроспективи «Перші кроки» художник-мультиплікатор розповів, як йому прийшла ідея розповісти аудиторії про надокучливу пташку та що його здивувало під час прем’єри 10-хвилинної анімації.

 

На кінофестиваль свою роботу Анатолій Лавринішин відправляв на касеті VHS. Під час трансляції анімації «Зяблики та інші» тоді ще починаючий режисер був у залі й спостерігав за реакцією глядачів і вона його приємно вразила.

«Я довго перемонтовував фільм. Він у два рази став коротшим. Ми його змонтували, перекинули на VHS і відправили на фестиваль. Там анімація отримала приз глядацьких симпатій. Я потрапив на сам перегляд, люди сміялися та аплодували. Це була перша робота і реакція на неї мені сподобалась, я навіть не очікував такого», - пригадав АНАТОЛІЙ ЛАВРИНІШИН.

Анатолій Лавринішин

 

Історія про нахабного птаха підказало студентське життя у гуртожитку, де Анатолій «піддивився» сюжетну лінію для свого фільму.

«Сюжет фільму прийшов з життєвого досвіду. В гуртожитку мешкає багато людей. Я подивися на це життя і вийшла історія про нахабну пташку, яка отримала по заслугам», - розповів у відеоінтерв’ю АНАТОЛІЙ.

Нинішній час Анатолій Лавринішин сприймає, як період творчого очікування й всім початківцям та дебютантам фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23» бажає бути справжніми професіоналами своєї справи та не забувати про ази менеджменту. Собі ж у роки початку творчого шляху з висоти набутого досвіду, якщо в нього була б можливість, Анатолій побажав би наступного:

«Більше розбиратися в людях. Бачити на перспективу й більш професійно підбирати команду».

Читайте також:

Анімація

Перші кроки Микити Лиськова: Як «Птахи» додали впевненості аніматору

Два птахи знайшли один одного, відокремившись від загальної зграї та піднімаючись все вище й вище. Засліплені щастям, вони так захопилися, що не помітили, як потрапили в грозові хмари... Ця історія про пару голубів вперше публічно транслювалася у повній тиші. Чому так сталося та з яких причин анімаційний режисер Микита Лиськов не бажає загравати з часом дивіться у відеоінтерв'ю, або ж читайте у нашій статті.

07.08.2020
об 17:05

Інтерв'ю

Перші кроки Валентина Васяновича: Чому фільм «Проти сонця» мав такий успіх

Вже можна розпочинати зворотний відлік до початку кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». За п’ять днів на сайті події з’явиться програми й прихильники заходу зможуть згадати різні періоди, переглядаючи фільми минулих Дублів. Ми продовжуємо знайомити з першими кроками корифеїв кіноіндустрії. Сьогодні про свій дебют згадує сценарист, режисер, оператор та продюсер Валентин Васянович. Повна версія інтерв’ю у відео, тезовий виклад інформації у статті.

08.08.2020
об 14:55