Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Світовий кінопрокат: Японське аніме увійшло до 5-ки найуспішніших кінопроєктів року

09.11.2020
об 14:26

Результати кінопрокату Азії мотивують. Японці, китайці та корейці без осторог відвідують кіносеанси. Дивляться здебільшого фільми власного виробництва. Так, за чотири тижні прокату в Японії аніме «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» наблизили сумарний прибуток проєкту до 200 мільйонів доларів.

 

Кадр із анімації «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд»

 

Найбільш відвідуваним в Японії стало повнометражне аніме «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд». Воно навіть увійшло до п'ятірки найуспішніших кінопроєктів 2020 року в міжнародному прокаті та в десятку найкасовіших в світовому.

У Китаї лідером залишилася драма національного виробництва «Подвиг», в активі якої вже 134 мільйони доларів. У Південній Кореї також домінує картина місцевого виробництва – «Розкрадачі могил», яка за прем’єрний тиждень заробила 4,7 мільйона доларів.

Наразі в обмеженому режимі працюють кінотеатри у країнах Європи та в Америці, в деяких країнах та містах кінозали повторно закрили у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції нового типу, там часом азійський ринок відновлює свій потенціал.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Крістофер Нолан: «Студії зробили неправильні висновки з нашого релізу»

Всупереч думці студії кіновиробника режисер наукового екшну «Тенет» вважає, що реліз його фільму мав успіх.

04.11.2020
об 14:36

Новини

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

06.11.2020
об 14:11

Новини

Warner Bros. звільнила Джонні Деппа і відклала прем'єру «Фантастичних звірів»

Студія Warner Bros. скасувала намічений на 12 листопада 2021 року реліз фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати 3». Американські ЗМІ припускаються думки, що глядачі зможуть побачити прем’єру цієї стрічки влітку 2022 року, однак офіційні представники франшизи воліють не називати точних дат.

07.11.2020
об 17:33

Новини

Лайка у кіно: Емілі Блант очолила список лихослівних акторок

Одне з видань вирішило проаналізувати понад 3 500 сценаріїв до фільмів, в яких експерти шукали ненормативну лексику. Таким чином, дослідники склали список акторок, чиї героїні полюбляють міцне слівце. Серед них опинилися персонажі Емілі Блант, Дженніфер Лоуренс, Крістен Віг та Дженніфер Лопес.

08.11.2020
об 17:07