Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Світовий кінопрокат: Які стрічки найбільш популярні в Азії та Європі

05.10.2020
об 13:31

Найбільше відвідують кінотеатри у Піднебесній, а найменше – в Іспанії. Світовий кінопрокат показує значно кращі результати, ніж американський.

 

На відміну від американського ринку, справи у кінопрокатників по світу, зокрема, в Азії – йдуть набагато краще. Найбільшу касу нині «робить» Китай, хоча там, як і у багатьох країнах діють обмеження. Однак саме китайські релізи на першому місті в світі за результатами зборів.

Так, в Китаї на першому місці за популярністью – проєкт-альманах My People, My Hometown. За минулий вікенд стрічка зібрала майже 160 млн доларів. На другому місці фентезі «Легенда про обожнення». Анімаційна стрічка за чотири дні прокату змогла зібрати 152,5 млн дол. Спортивна драма Leap замикає трійку лідерів з цифрою 23,3 млн доларів за вікенд. Загальна каса її складає трохи більше 71 млн  доларів.

 

 

Фільм Крістофера Нолана «Тенет» продовжує свою «мандрівку» світом. Проте за минулий вікенд стрічка зібрала в міжнародному прокаті 11,5 млн доларів. Нині його світова каса складає трохи більше 307 млн доларів. Серед Азійських країн «Тенет» найбільш популярним виявився у Китаї – його подивились на 65,6 млн доларів, найменше «Тенет» заробив у Тайвані – 11 млн доларів. Серед європейських країн найбільше глядачів стрічка зібрала у Великобританії. Тут кіноробота Крістофера Нолана зібрала майде 21 млн доларів. Менше всього серед європейців єкшн-трилер дивилися в Іспанії. Тут стрічка зібрала 8,2 млн доларів. Зазначимо, нещодавно студія Warner Bros. заявила, що для того, аби вважати стрічку Крістофера Нолана успішної у світовому прокаті, фільму необхідно зібрати не менше 400 млн доларів.

 

Джерело: Ent Group, Variety

Читайте також:

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні
Новини

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні

Цього місяця аніме «Форма голосу» стане офіційно доступне в Україні на VOD-платформах (таких як Megogo та ITunes).

13.05.2020
об 16:13

Новини

Українську анімацію покажуть у Японії

Мультик про дитину, яка загубилась у великому місті покажуть у спеціальній програмі на Міжнародному анімаційному фестивалі.

21.08.2020
об 17:48

Анімація

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

26.09.2020
об 15:10

Новини

Результат, що показали українські кінотеатри за останій вікенд вересня

Сумарний прибуток кінозалів зменшився на 3% у порівнянні з минулим тижнем, і впав на 37% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. «Тенет» та «Мулан» сдають позиції, а фільми жахів та короткий метр мають досить непоганий результат.

30.09.2020
об 18:46