Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

28.12.2020
об 12:48

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

 

В Північній Америці дебютні показники касових зборів стрічки з Галь Гадот, Кріс Пайн, Крістен Уіг і Педро Паскалем у повідних ролях стали одними з найвищих з моменту початку пандемії. Наразі «Диво-жінка 1984» поступається лише «Тенету» Крістофера Нолана, який зібрав у цьому регіоні в перші дні прокату 20 млн доларів.

Цікаво, що свій основний прибуток «Диво-жінка 1984» здобула серед глядачів Китаю, де фільм дебютував 14 грудня і за цей час встиг зібрати 24 млн доларів. Стрічку також випустили в прокат в Тайвані ($ 6,5 млн), Японії ($ 3,1 млн), Україні ($ 407 тисяч), Бразилії, Кореї, Мексиці, Іспанії та інших країнах.

Паралельно з прем'єрою в кінотеатрах «Диво-жінка 1984» з’явилася на стрімінговому сервісі HBO Max (ексклюзивно для американських глядачів). Користувачі платформи можуть дивитися фільм лише протягом місяця, після чого назавжди буде вилученою з каталогу. Таку схему Warner Bros. запропонувала на початку грудня.

Також нещодавно стало відомо, що вже розпочато підготовку до зйомок третьої частини фільму. Інформацію офіційно підтвердили Warner Bros.

 

Джерело: Exhibitor RelationsCo.

Читайте також:

Новини

У 2021 році «Дюна» може вийти за класичною схемою прокату

Warner Bros. нині приймає рішення щодо прокату «Дюни» Дені Вільньова. Існує ймовірність, що студія піде на поступки по відношенню до Legendary і випустить картину за традиційною схемою.

25.12.2020
об 14:58

Новини

Три нові тизери серіалу «Ванда Віжн»

15 січня має відбутися прем’єра серіалу «Ванда Віжн» з Елізабет Олсен і Полом Беттані. Багатосерійний кінотвір стане першим серіалом Четвертої фази кіновсесвіту Marvel.

26.12.2020
об 16:07

Новини

Legendary просить Warner Bros. відшкодувати збитки за «Ґодзіллу проти Конга»

Відомо, що компанія Legendary профінансувала картину на 75% і тепер хоче домогтися від Warner Bros. 250 млн доларів за відсутність попередження і консультацій з нею перед тим, як перенести фільм «Ґодзілла проти Конга» з кінотеатрального репертуару на стрімінговий сервіс HBO Max.

27.12.2020
об 16:26

Новини

У 2021 році Sony Pictures має більше перспектив

Після заяви Warner Bros. про гібридний вихід релізів у наступному році в світі кіно тільки й мови про це. Кінематографісти, що співпрацювали з кіновиробником, шукають кращих умов, особливо ті, хто надає перевагу традиційній моделі виходу прем’єр. Багато з них почали звертатися зі своїми проєктами до студії Sony Pictures.

28.12.2020
об 11:31