Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

29.12.2020
об 12:46

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

 

29 січня розпочнеться Міжнародний кінофестиваль FLIC у Полсоні, де перші глядачі побачать біографічну спортивну драму «Пульс», засновану на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Крім того, 31 січня фільм-відкриття показуватимуть вдруге на закритті заходу. Подія матиме гібридний формат проведення, тобто одразу проходитиме офлайн і онлайн. Для тих, хто надає перевагу віртуальному формату, фільми будуть доступні для перегляду на спеціальному порталі після завершення усіх скринінгів.

 

«Ми надзвичайно пишаємося тим, що «Пульс» став фільмом-відкриттям фестивалю. Отже, ми не тільки поборемося у чотирьох номінаціях, а ще й першими покажемо нашу картину аудиторії», - зазначив продюсер стрічки ЄГОР ОЛЕСОВ.

 

 

4 номінації драми «Пульс» на кінофестивалі FLIC:

 

  • найкращий фільм,
  • найкращий режисер (Сергій Чеботаренко),
  • найкраща акторка (Наталія Бабенко),
  • найкращий актор (Станіслав Боклан).

 

Під час проведення міжнародного заходу спортивну драму представлятиме режисер Сергій Чеботаренко. Після показу він також проведе сесію Q&A із глядачами.

 

«Прем'єрний показ фільму «Пульс» на американському кінофестивалі для мене завжди був мрією, і я дуже радий, що мрія стала реальністю. Я дуже вдячний організаторам за чотири номінації, особливо в категорії найкращий фільм і найкращий режисер, і за те, що наш фільм відкриває фестиваль. Для мене велика честь особисто провести Q&A сесію з глядачами», - прокоментував СЕРГІЙ ЧЕБОТАРЕНКО.

 

Нагадаємо, прем'єра фільму «Пульс» в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через COVID-19 її перенесено на 2021 рік. Стрічка створена компанією KINOROB за підтримки Міністерства культури України.

 

Джерело: Пресслужба FILM.UA

Читайте також:

Новини

4 номінації спортивної драми «Пульс» на міжнародному кінофестивалі в США

У 2021 році вдев’яте відбуватиметься кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST). В межах якого українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації.

02.12.2020
об 13:22

Новини

«Київська Русь» незабаром перетвориться на мультифункціональний культурний центр

Найбільший український комунальний кінотеатр «Київська Русь», який належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм», у 2020 році брав участь у тендері на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту.

26.12.2020
об 14:46

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43

Новини

Підсумки першого в Україні Script & Cast pitch

На минулому тижні під час першого спільного пітчингу акторів і сценаристів Script & Cast pitch учасники заходу ближче познайомилися з 13 артистами та першими дізналися про 12 ідей для створення нових фільмів.

29.12.2020
об 11:48