Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Світ постправди та моделювання реальності: в Україні зняли стрічку «Редакція» про сучасну журналістику

09.11.2021
об 10:28

Головний герой - Юра, молодий науковець. Він випадково стає свідком підпалу лісу. Та несе фотографії підпалювачів до редакції місцевої газети, щоб поголос у ЗМІ допоміг викрити злочинців, але за збігом обставин залишається сам працювати журналістом. З новою роботою у Юри повністю змінюється його життя.

Нова робота затягує Юру до химерного світу постправди, де факти не мають жодного значення, а реальність навколо практично ніколи не збігається з тим, що про неї пишуть в газеті. Водночас нова професія допомагає Юрі зустріти рідних душею людей, справжню дружбу і кохання.

Фільм «Редакція» Романа Бондарчука, визначають як драму з елементами комедії.

Акторський склад фільму поєднав зірок українського кінематографа та непрофесійних акторів. Ролі виконали: Римма Зюбіна, Андрій Кирильчук, Василь Кухарський, Олександр Ганноченко, а також журналіст Дмитро Багненко, режисерка Жанна Озірна, український драматург Максим Курочкін та відомий блогер Сергій Іванов. Крім того, близько 1000 мешканців Херсона взяли участь у зйомках у якості акторів масових сцен та епізодів.

Разом із Романом Бондарчуком над фільмом працювали оператор-постановник Вадим Ільков, художник-постановник Кірілл Шувалов, кастинг-директорка Тетяна Симон, звукорежисер Сергій Степанський, а також художниця з костюмів Софія Дорошенко та художниця з гриму Ксенія Підопригора. Співавторки сценарію – Алла Тютюнник та Дар’я Аверченко. Продюсерки – Дар’я Бассель ("Мун Мен") та Дар’я Аверченко ("Південь Фільм").

Робота над стрічкою відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, німецького фонду Mitteldeutsche Medienfoerderung та "Єврімаж". Розробку проєкту підтримав Український Культурний Фонд.

Реліз фільму заплановано на 2023 рік.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Джерело фото: Олександр Течинський, Дар’я Аверченко

Читайте також:

Новини

Фільм «Стоп-Земля» переміг у п'яти номінаціях премії «Кіноколо»

Серед інших кінострічка Катерини Горностай отримала головну нагороду — за найкращий повнометражний ігровий фільм

25.10.2021
об 11:24

Новини

Українську короткометражку представлять у програмі кінофестивалю у Таллінні

Прем’єра короткометражної драми “Оператор Вікторія” - відбудеться в офіційній конкурсній програмі кінофестивалю PÖFF Shorts 2021 у Таллінні. 20-хвилинний фільм - режисерський та сценарний дебют співзасновниці “ForeFilms”, продюсерки Анни Соболевської.

03.11.2021
об 10:14