Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Світ навиворіт» покаже клонованих китайських кінозірок та тварин

04.11.2020
об 18:10

Сьогодні, 4 листопада, у проєкті «Світ навиворіт» глядачі побачать, як виглядає лабораторія, яка займається клонуванням та як поводяться копії. Ще ведучий розкриє секрет китайської кіноіндустрії.

У новій серії проєкту його ведучий Дмитро Комаров продовжує знайомити українців з іншою стороною Китаю. Він навідається до пекінської лабораторії, де вже сьогодні створюють клонів. Те, що у європейському світі проходить у вигляді експериментів і досліджень у Піднебесній поставлено на потік і технологія клонування для них звична повсякденність. Вчені створюють у пробірках нові життя з ДНК.

«Сьогодні я побачив те, що вразило мене настільки, що світ дійсно колишнім вже не буде. Фантастичні фільми, які я бачив у дитинстві, книги - все це ожило на моїх очах. Я побачив, що уявне майбутнє вже зовсім поруч. Прямо у нас на очах відбувається справжнє диво - живу істота створюють з клітин», - поділився враженням ДМИТРО КОМАРОВ.

Окрім дивовижних досягнень китайських вчених, які наближають людство до реалізації мрії про вічне життя, Дмитро Комаров у своєму телепроєкті покаже, як поводяться дорослі клоновані тварини у реальному житті, і чи відрізняються вони від оригіналу. В процесі зйомок телеведучому вдалося також дізнатися секрет китайської кіноіндустрії - виявляється, навіть серед кінозірок є клони.

Все це та ще багато нового і незвичного можна побачити вже у новій серії «Світу навиворіт» сьогодні о 22:45 на каналі «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28

Новини

Чоловічі розмови: Григорій Решетник зустрічатиметься онлайн з героями шоу «Холостячка»

Сьогодні ввечері на телеглядачів очікує прем’єра шоу «Холостячка». Вперше жінка публічно обиратиме серед 25 претендентів одного-єдиного чоловіка, за якого би хотіла вийти заміж. Не зважаючи на новий формат шоу Григорій Решетник продовжить традицію онлайн-спілкування в перерві між частинами шоу.

23.10.2020
об 16:12

Новини

Новинний канал «Україна 27» тепер доступний для глядачів Грузії

Новини у форматі 24/7 глядачі отримують не тільки на телевізор, а й можуть бачити випуски на смартфоні та веббраузерах. Кожен підписник може залишити коментарі під відео.

02.11.2020
об 11:09

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15