Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Святослав Вакарчук виступить на онлайн-церемонії вручення Кінопремії "Золота Дзиґа" 3 травня

02.05.2020
об 16:49
sviatoslav-vakarchuk-vistupit-na-onlain-tseremoniy

У прямому ефірі онлайн-церемонії він виконає акустичну версію пісні "Перевал" гурту "Океан Ельзи", яка стала саундтреком до фільму “Захар Беркут” і є номінантом премії в номінації “Найкраща пісня”.

"Три роки тому я мав честь вручати “Золоту Дзиґу" Аллі Загайкевич за перемогу в номінації "Найкращий композитор” за роботу у фільмі "Жива ватра", - згадує Святослав Вакарчук. - "Минуло небагато часу, а українське кіно показало чудові результати і це лише початок. Все більше вітчизняних фільмів, які стають лідерами кінопрокату. Все більше української музики щороку чуємо у вітчизняних стрічках. І нехай цей рік стане випробуванням для кіно- та музичної індустрій, як і для усього світу загалом, віримо, що ця складна ситуація надасть можливість відчути справжнє, неповторне і те надважливе, що є у живому спілкуванні, щирій взаємодії між людьми. А поки користуємось сучасними технологіями, аби дотримуватись важливих правил дистанціювання і в той час залишатись поруч".

Святослав Вакарчук уже не вперше стає гостем церемонії "Золота Дзиґа". У 2017 році він вручав нагороду лауреату номінації "Найкращий композитор" Першої Національної кінопремії. Цього року пісня “Перевал” гурту “Океан Ельзи”, яка стала саундтреком до фільму “Захар Беркут”, є номінантом “Золотої Дзиґи” в номінації “Найкраща пісня”.

Нагадаємо, ще одним музичним гостем церемонії “Золота Дзиґа" стане DZIDZIO.

 

Читайте також:

Статті

Номінція «Найкраща пісня» - тепер з документальними фільмами

У цьому році до номінантів у цій категорії потрапили пісні з фільму-мюзикла «Гуцулка Ксеня», історичного блокбастера «Захар Беркут» та, зовсім несподівано, документального фільму «Людина з табуретом».

22.04.2020
об 11:34