Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Святковий настрій у кіно: Новорічна казка для дорослих «Все буде ОК»

16.12.2020
об 14:24

В січні на великі екрани вийде нова українська комедія з Ірмою Вітовською в одній із головних ролей «Все буде ОК». Фільм рекомендується до перегляду для підняття настрою та підсилення віри в казку.

Кінокомедія «Все буде Ок» - це історія про дівчину Лізу, яка перед Новим Роком зібралася їхати на заробітки до Польщі, але випадково опинилася на гірськолижному курорті Буковель без грошей і речей. Тут на неї чекають несподіванки, курйози і новорічні дива. Крім того, саме на гірськолижному курорті головна героїня знайде справжнє кохання і дружбу. Вона зуміє збагнути, що життя - одне…

З 28 січня Ліза (Ірина Бенюк) та її ексцентрична мама (Ірма Вітовська) потраплятимуть в кумедні і драматичні ситуації, тож приходьте в кіно, аби побачити, як вони з ними впораються.

 

Джерело: UFD

 

Читайте також:

Новини

Ірма Вітовська-Ванца зіграє в українському трилері

В середині липня у столиці України розпочнуться зйомки стрічки «Між нами» - психологічного трилеру Соломії Томащук. Робота стане повнометражним дебютом режисерки. В їі доробку – документальний короткий метр та ігрові фільми. Сценарій стрічки Томащук написала разом з Юрієм Дунаєм, він виступить оператором фільму. У головних ролях – Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова.

01.07.2020
об 13:16

Інтерв'ю

Ірма Вітовська: «Я людина широкого профілю, але працюю вузько»

Другий рік поспіль Ірма Вітовська отримує «Золоту Дзиґу» – найвищу нагороду українського кінематографу. Минулого року вона стала найкращою актрисою за роль Баби Прісі у фільмі «Брама» Володимира Тихого, а цього – перемогу їй принесла акторська робота в трагікомедії «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. VGL cinema поспілкувався з Ірмою Вітовською про акторське визнання, жагу дивувати, особливості нашого часу та унікальний шанс для експериментів, який випадає раз на 100 років.

09.07.2020
об 12:59

Новини

Кореспонденти «Вікна-новини» розповіли мотивуючі історії з нагоди свята

4 вересня програма СТБ «Вікна-новини» відзначить свій 25-й день народження. За цей час було різне, але команда випуску новин ніколи не дозволяла собі опускати рук чи здаватися. До свята кореспонденти вирішили запустити у соцмережах флешмоб #МожуВсе. Секретами подолання труднощів журналісти СТБ поділилися і з нами.

12.08.2020
об 17:23

Новини

Свято на зйомках «Будиночку на щастя»

Сьогодні в зірки «Будиночку на щастя» ювілей, тож з цього приводу актор Назар Задніпровський розказав, де проведе свій день народження, та який подарунок очікує від дружини.

09.11.2020
об 13:14