Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Супермен Генрі Кевілл спростував чутки про себе

03.07.2020
об 15:16

Генрі Кевілл спростував чутки щодо своєї участі в найближчих екранізаціях кінокоміксів всесвіту DC.

Нагадаємо, у 2016 і 2017 роках британець зіграв роль Супермена в екранізаціях під назвою  «Бетмен проти Супермена» та «Ліга справедливості». У 2018 шляхи Кевілла та кінокомпанії Warner Brothers, яка «видавала» фільми розійшлися, і з тих пір актор не один раз говорив у інтерв’ю різним виданням, що хоче ще раз зіграти Супермена, але так і не був почутий виробником фільмів.

Спростовуючи чутки Генрі Кевілл зазначив, що та інформація про нього і роль Супермена, яку він читає в мережі, газеті або чує по телебаченню його дуже засмучує, він назвав їх: «дикими чутками з неімовірною кількістю спекуляції». Актор також заявив, що ніколи не поширював про себе хибні новини через несправжні сторінки в соціальних мережах.

 

Читайте також:

Новини

Віртуальне шоу від Warner Bros.: DC FanDome запрошує фанів

Протягом 24 годин прихильники фільмів і серіалів, геймери та читачіи коміксів зможуть перенестись у Всесвіт DC. Масштабна безкоштовна віртуальна подія почнеться 22 серпня 2020 року о 20 годині за Києвом. Ті, хто завітає на портал,  дізнаються багато новин про фільми та серіали, ігри та комікси. «Аквамен», «Бетмен», «Чорний Адам», «Флеш», «Загін самогубців» і «Диво-Жінка 1984», реліз якої запланований на 2 жовтня 2020 року – зірки та творці цих, та багатьох інших популярних фільмів і серіалів поділяться своїми цікавими історіями.

22.06.2020
об 16:22