Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Сучасні реалії другого етапу тринадцятого конкурсного відбору Держкіно: Де, коли і які правила?

19.06.2020
об 16:50
Сучасні реалії другого етапу тринадцятого конкурсного відбору Держкіно: Де, коли і які правила?

На сьогодні стало відомо, що захід відбудеться офлайн в River Mall «Планета Кіно» (метро Осокорки, Дніпровська Набережна, 10В). Дивіться детальний розклад презентаційних сесій (за напрямами).

Враховуючи обставини, що склалися не лише в Україні, а й в світі через пандемію коронавірусу, організатори конкурсного відбору розробили правила, які мають виконувати учасники події.

– дотримуватись маскового режиму,

– зберігати дистанцію в 1,5 метра один від одного,

– обмежити 5-ма особами кількість людей, що заходитиме в зал для презентації проєкту (в залі перебуватимуть тільки члени Експертної комісії, члени Ради з державної підтримки кінематографії, представники Держкіно та учасники поточної презентації кінопроєкту). 

Нагадуємо, що презентація кінопроєкту триває не більше п'ятнадцяти хвилин. Члени Експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту.

Трансляція презентаційних сесій 2 етапу Тринадцятого конкурсного відбору проводитиметься в режимі реального часу на офіційних сторінках Держкіно: веб-сайті, ютуб-каналі, фб-сторінці. Переглянути презентації також можна буде в режимі онлайн в холі Планети Кіно.

Відео- та аудіозаписи презентаційних сесій зберігаються у відкритому доступі на офіційному ютуб-каналі Держкіно протягом одного року, починаючи від дня проведення презентаційної сесії.

Контактні тел.: (044) 280-11-72, (044) 280-07-95 (відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів Держкіно).

Джерело: usfa.gov.ua

Читайте також:

Новини

До лав кіноорганізації європейського масштабу приєдналась українська продюсерка

Продюсерка FILM.UA Ірина Костюк стала членкинею Європейської кіноакадемії (EFA). До складу організації на сьогоднішній день входить 51 представник України.

15.06.2020
об 12:08

Статті

Зроби заявку і отримай шанс на допомогу від держави на створення свого проєкту

Держкіно оголосив XIV конкурсний відбір кінопроєктів. Про це повідомляє сайт організації. Презентуйте свій проєкт на патчінгу і отримайте шанс на допомогу від держави на виробництво фільму, телефільму або телесеріалу. Частка, яку ви можете отримати від држави, становить від 50 до 100 відсотків загальної кошторисної вартості проєкту. Докладніше про вимоги, умови, фінансування читайте нижче:

17.06.2020
об 14:33

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»
Новини

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

Продовжуєтся серія цікавих зустрічей з непересічними особистостями світу кіно. В межах спецпроєкту OIFF Flashback, що запроваджений Одеським міжнародним кінофестивалем та онлайн-платформою Takflix, сьогодні ввечері на вас чекає розмова з режисером Леваном Акіном. Його фільм «А потім ми танцювали» отримав Ґран-Прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

18.06.2020
об 11:20

Новини

Ажіотаж і величезна кількість ідей внесли корективи у регламент пітчінгу

Українські автори не відстають від світових трендів і готові генерувати величезну кількість якісного контенту не тільки для звичного нашему глядачу телеефіру, а й для digital-майданчиків. Адже стрімінгові платформи стають дедалі популярнішими, особливо попит на них зріс під час карнтину через COVID 19.

19.06.2020
об 13:37