Трейлери та відео
Популярні пости
У другу суботу вересня відзначається День українського кіно. До цієї дати VGL Cinema підготував добірку фільмів, які знімали найкращі вітчизняні режисери. Вони здобули це звання завдяки українському «Оскару» - національній премії «Золота дзиґа». Кіномани мають знати, завдяки кому на екрани виходять дійсно якісні стрічки.
У 2017 році «Найкращим режисером-постановником» став Тарас Ткаченко за фільм «Гніздо горлиці».
«Гніздо горлиці» - це фільм, знятий за реальними подіями. Робота Дарини (Римма Зюбіна) в італійській родині була б нестерпною, якби не син старої синьйори, Алессандро (Мауро Чіпріані). В кожного з них є своє минуле, яке не відпускає, але тепло і щирість ваблять їх одне до одного. Після повернення в Україну до чоловіка (Віталій Лінецький) і доньки, Дарині доведеться зробити непростий вибір між життям яке вона знала і тим, яке привезла з собою. Стрічка "Гніздо горлиці" перемогла у номінації "Найкращий фільм" кінопремії «Золота дзиґа» за 2016 рік, загалом фільм отримав шість «Золотих дзиг».
У 2018 та 2019 році «Найкращим режисером-постановником» став Сергій Лозниця за фільми «Лагідна» та «Донбас».
«Лагідна» (рос. «Кроткая») — фільм-драма 2017 року, знятий режисером Сергієм Лозницею. Фільм є копродукцією Франції, Німеччини, Нідерландів, Литви. Сценарій стрічки написаний за мотивами однойменного оповідання Федора Достоєвського. У квітні 2017 року фільм було відібрано для участі в основному конкурсі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю. У серпні 2017 року стрічку було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії.
«Донбас» - це фільм про регіон, де ідуть відкриті збройні конфлікти та сепаратистські диверсії на мирних громадян. На Донбасі така тонка грань між війною та миром, між правдою та пропагандою, між ненавистю та любов'ю. Кожен глядач зможе хоч віддалено зануритися в цю страшну атмосферу, де так поруч ходять життя та смерть, де від комедії до драми один крок. І це історія не тільки про один регіон або одну країну – це оповідання про весь світ, який загруз у фальші.
У 2020 році «Найкращим режисером-постановником» став Наріман Алієв за фільм «Додому».
У фільмі «Додому» йдеться про війну, яка зараз відбувається на теренах сучасної України. Сім'я Мустафи, глибоко віруючого кримськотатарського мусульманина, втратила старшого сина на ім'я Назім. Мустафа хоче поховати хлопця на батьківщині, у Криму. Для цього треба поїхати до Києва та забрати його тіло. Чоловік наполіг у колі сім'ї на те, що разом із ним поїде його молодший син Алім, із яким вони разом дотримаються 40 днів жалоби. Це подорож не буде легкою ні для батька, ні для сина, але вона багато їм допоможе зрозуміти.
02.09.2020
об 14:21
20.06.2020
об 18:55
27.06.2020
об 18:50
30.05.2020
об 16:32
05.08.2020
об 19:14
26.04.2020
об 11:48