Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Студія Sony Pictures обрала українського Людину-Павука

25.12.2021
об 11:56

Гадаєте, Людину-Павука звати Пітер Паркер і ви знаєте про улюбленого павука все? А що, якщо у кожному Всесвіті є свій супергерой? Студія Sony Pictures вирішила пофантазувати, якби ми опинилися в альтернативному Всесвіті, хто міг би отримати звання Людини-Павука та нести поважну місію супергероя в Україні? 

Sony Pictures обрала на цю роль українського ведучого та шоумена Олександра Педана! Таку новину Sony вирішили озвучити напередодні релізу найбільш очікуваного блокбастера року «Людина-Павук: Додому шляху нема».

 «Хотів би подякувати Sony Pictures за те, що вони вирішили, що в Україні Людиною-Павуком маю бути я.  Може не дарма останній рік я лажу на скеледромі сам та разом із сином. Людина-Павук –найвідоміший супергерой, якого знають абсолютно всі, тож круто приміряти на себе цей образ», — прокоментував Олександр Педан.

Джерело: B&H film distribution

Читайте також:

Новини

«Людина-павук: Додому шляху нема» стартував із сенсаційним результатом

Новий фільм про Пітера Паркера продемонстрував неймовірний результат свого першого вікенду як в американському, так і в міжнародному прокаті. А голова Marvel Кевін Файгі та продюсер Sony Емі Паскаль вже оголосили про запуск у виробництво четвертої частини «Людини-павука» за участю Тома Холланда.

21.12.2021
об 12:23