Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

06.11.2020
об 14:11

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

У США перенесли дві грудневі прем’єри. Все – через збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Таким чином, кінотеатрам, які ще досі відчинені, буде все складніше тримати увагу аудиторії, адже люди не охоче йдуть у кіно, в тому числі, через відсутність нових релізів.

«Смерть на Нилі»

Наразі кінотеатрам, що продовжують працювати лишилося сподіваються тільки на те, що у прокат в цьому році все ж таки вийде стрічка від кіностудії Warner Bros. «Диво-жінка 1984» і хоч якось врятує ситуацію з падінням прибутків кінопрокатників. Наразі прем’єра фільму запланована на 24 грудня і студія поки що не робила заяв, стосовно переносу дати релізу. Ще одним рятівним кругом для прокатників може стати стрічка «Сімейка Крудсів 2» від Universal та DreamWorks Animation, прем’єра якої також заявлена на 24 грудня.

«Смерть на Нилі»

Щодня для кінопрокатників по всьому світу ситуація загострюється. Нових фільмів немає, а представники влади у різних країнах продовжують закривати кінозали, аби зменшити поширення Covid-19, тож прем’єри стрічок від провідних студій під великим запитанням, адже кіновиробники опираються на досвід, отриманий від фільму «Тенет», який не зміг зібрати той бокс-офіс, який від нього очікували.

 

Джерело: THR

Читайте також:

Новини

Фільм Аліни Горлової змагатиметься за нагороду на фестивалі в Амстердамі

Світова прем’єра документальної кінороботи «Цей дощ ніколи не скінчиться» (This Rain Will Never Stop) режисерки Аліни Горлової відбудеться на Амстердамському фестивалі документального кіно IDFA в рамках секції First Appearance. Також у цій секції братиме участь українсько-румунська стрічка режисерів Адріана Пірву та Олени Максьом «Не все буде добре».

04.11.2020
об 13:10

Новини

Аґнєшка Голланд: «Я щаслива, коли стрічки торкаються серця глядача»

Стрічка «Шарлатан» - нова робота відомої польської режисерки Аґнешки Голланд. Картина стала фільмом-закриттям 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. В рамках заходу режисерка провела майстер-клас, під час якого розповіла про свою роботу, чому її так цікавить тема диктаторів і тоталітаризму та як критики відносяться до жінок, які створюють фільми.

04.11.2020
об 17:36

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

Рамі Малек: «Новий фільм про Бонда шокує»

Рамі Малек розповів про свого героя у фільмі «Не час помирати» та прокоментував чутки щодо втіленого ним героя. Подейкували, ніби Сафін (Рамі Малек) матиме якесь відношення до Доктора Ноу, чи так це насправді?

05.11.2020
об 16:30