Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Студія Disney оголосила нові дати прем’єр своїх стрічок

24.09.2020
об 15:25

Disney знову переносить дати своїх прем’єр в Америці. Декілька стрічок глядачі зможуть побачити тільки в середині наступного року. Українські глядачі зможуть раніше за американців побачити «Чорну вдову» та «Смерть на Нилі».

Студія Disney знову переносить свої релізи у північній частині Америці. У всьому винна пандемія, через яку кінотеатри в різних штатах працюють не стабільно, багато з залів досі зачинені, а також на рішення виробника вплинули погані результати останнього тижня прокату його стрічок у США.

Ці фактори вплинули на рішення Disney перенести прем’єру «Чорної вдови» аж на травень 2021 року. Також вже в наступному році на широкі екрани Америки вийде фантастичний комікс «Вічні» - прем’єра планується в листопаді, також у грудні покажуть мюзикл «Вестсайдська історія». Ще в цьому році, але вже аж 18 грудні вийде детектив «Смерть на Нілі».

Анімаційна робота Pixar «Душа» поки що планується презентувати 20 листопада.

Таким чином, до кінця року в Америці студія планує видати чотири релізи: стрічку «Душа», фільм жахів The Empty Man, бойовик «Головий герой» та детектив «Смерть на Нилі».

Зазначимо, в кінотеатрах України прем’єри Disney відбудуться раніше, ніж у Штатах. Так, «Смерть на Нілі» планують презентувати вже 15 жовтня, а «Чорну вдову» - 5 листопада.

 

Джерело: Variety

 

Читайте також:

Новини

Голова Disney зі стримінгу залишив компанію заради TikTok

Кевін Майер залишив свій пост у Disney і перейшов у TikTok – сервіс для створення і перегляду коротких відео, який був запущений влітку 2018 року й належить китайській компанії ByteDance.

21.05.2020
об 12:00

Disney+ впевнено завойовує Європу
Новини

Disney+ впевнено завойовує Європу

З 15 вересня 2020 року стрімінговий сервіс Disney+ відкриє доступ жителям ще 8-ми країн Європейського континенту. На жаль, Україна поки не входить в цей перелік.

24.06.2020
об 17:39

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12