Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Сценарний пітчинг» розпочав прийом заявок від продюсерів

16.12.2020
об 16:18

Розпочинається перший етап підготовки до другого конкурсу проєкту «Сценарний пітчинг». Наразі організатори – Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB – чекають на заявки від продюсерів, які знаходяться в пошуках нових історій.

Упродовж 16 – 24 грдуня всі продюсери, які хочуть долучитися до проєкту «Сценарний пітчинг», можуть заповнити реєстраційну форму.

За інформацією від організаторів ініціативи, проєкт вже підтримали продюсери: Єгор Олесов (Animagrad), Володимир Яценко (Limelite та ForeFilms), Олексій Гладушевський (StarLightMedia (Starlight Originals) та Real Pictures), Ольга Пантелеймонова (Star Media), Наталя Стрибук (Телеканал «Україна»), Олена Канішевська («Теле Про», «Медіа Група Україна»), Олена Єремеєва, Христина Шкабар (1+1 media).

Коли до перерахованих вище фахівців приєднаються їхні колеги й буде відомий остаточний список продюсерів, які прийматимуть участь в другому конкурсі «Сценарного пітчингу», вони сформують критерії для подання заявок на пітчинг від сценаристів. Автори ідей зможуть заповнити анкети на участь вже у наступному році. Остаточні дати стануть відомі пізніше.

Сам пітчинг проходитиме в онлайн-форматі, аби всі учасники конкурсу мали змогу доєднатися до події. Крім того, на facebook-сторінці DzygaMDB напередодні фінальних етапів заходу розміщуватимуть текстові та відеорекомендації щодо того, як правильно підготувати заявку на пітчинг, як його проходити тощо.

Нагадаємо, «Сценарний пітчинг» проводиться за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського культурного фонду. Перший конкурс відбувся онлайн у червні 2020 року за ініціативи сценариста Сергія Касторних. Тоді у проєкті взяли участь понад 50 продюсерів та 250 сценаристів. Після проведення пітчингу на онлайн-ресурсі DzygaMDB сформували постійно діючу бібліотеку сценаріїв.

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

 

Читайте також:

Новини

Ажіотаж і величезна кількість ідей внесли корективи у регламент пітчінгу

Українські автори не відстають від світових трендів і готові генерувати величезну кількість якісного контенту не тільки для звичного нашему глядачу телеефіру, а й для digital-майданчиків. Адже стрімінгові платформи стають дедалі популярнішими, особливо попит на них зріс під час карнтину через COVID 19.

19.06.2020
об 13:37

Новини

Стали відомі результати оцінювання II етапу Чотирнадцятого пітчингу

Держкіно оприлюднило результати II етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів. Оцінювались кінопроєкти за напрямом: Фільми, Телефільми, Телесеріали.

02.10.2020
об 18:49

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21

Новини

Рада з державної підтримки кінематографії обрала переможців 14-го пітчингу

Сьогодні, 6 жовтня, відбулося засідання Ради з державної підтримки кінематографії. Під час якого оголосили переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів на державне фінансування. Щоправда за рішенням членів Ради без пальми першості залишилося три анімаційні категорії, а саме «Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії)»; «Анімаційні повнометражні фільми (авторські)», нагадаємо, у цій категорії приймав участь лише один проєкт - «План Мадагаскар» режисера Івана Орленко; «Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії». У решті категорій обрано роботи, які отримають держане фінансування на фільмування.

06.10.2020
об 17:51