Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Сценарний пітчинг» оголосив про прийом заявок від авторів ідей

13.01.2021
об 15:07

13 січня розпочинається прийом заявок від сценаристів, які хочуть взяти участь в «Сценарному пітчингу». Аби встигнути долучитися в потенційних учасників є трохи більше двох тижнів.

З 13 до 31 січня «Сценарний пітчинг» приймає заявки від професійних сценаристів і початківці, які мають оригінальні ідеї сценарію. Майбутнім учасникам у зазначений період потрібно зреєструватися на сайті DzygaMDB як кінопрофесіонал, після чого обов’язково треба вказати у полі «професія», що ви сценарист. Додавши всі необхідні дані про себе ви зможете подати сценарій. Також до його розгляду у пітчингу обов'язково мають бути подані логлайни та синопсиси існуючих сценаріїв, або ідей для сценаріїв.

 

Ідеї сценаріїв розглядатимуться у наступних категоріях:

- повнометражні ігрові фільми для широкої глядацької аудиторії;

- повнометражні ігрові фільми фестивального спрямування;

- повнометражні документальні фільми;

- телесеріали;

- серіали для VOD або мультиплатформні серіали;

- анімаційні серіали як для телевізійного формату, так і мультиплатформні.

 

Зверніть увагу, організатори «Сценарного пітчингу» зазначають, що до пітчингу допускатимуться ідеї сценаріїв, що відповідають наступним критеріям:

 

- технічні (подана вся необхідна інформація);

- відповідність категоріям;

- ідея зацікавила хоча б 3 продюсерів.

 

Після того, як експерти визначаться з учасниками «Сеценарного пітчингу», 18 та 19 лютого проходитимуть презентації відібраних проєктів перед продюсерами в форматі Zoom-конференції.

 

До пітчингу вже приєднались провідні українські продюсери, зокрема Єгор Олесов (Animagrad), Володимир Яценко (Limelite та ForeFilms), Олексій Гладушевський (StarLightMedia (Starlight Originals) та Real Pictures), Ольга Пантелеймонова (Star Media), Наталя Стрибук (Телеканал «Україна»), Олена Канішевська («Теле Про», «Медіа Група Україна»), Олена Єремеєва, Христина Шкабар (1+1 media), Наталя Лібет (ESSE Production House), Анна Паленчук (435 Films), Олена Голубєва (УАнімА, продюсерка студії «Червоний собака»), та інші.

 

Нагадаємо, «Сценарний пітчинг» - це проєкт для продюсерів, які знаходяться в пошуках нових ідей, а також для сценаристів, які прагнуть презентувати свої ідеї та готові сценарії продюсерам. Організаторами є Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB.

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21

Новини

Пітчинг патріотичних серіалів: «Гніздо горлиці» та «Червоний» можуть набути нових форм

На наступному тижні відбудеться пітчинг патріотичних серіалів. Наприкінці листопада кіновиробники вже дізнаються, хто з них отримає 50 % державної фінансової підтримки від загального кошторису проєкту для створення своєї історії з продовженням.

16.11.2020
об 18:11

Новини

«Сценарний пітчинг» розпочав прийом заявок від продюсерів

Розпочинається перший етап підготовки до другого конкурсу проєкту «Сценарний пітчинг». Наразі організатори – Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB – чекають на заявки від продюсерів, які знаходяться в пошуках нових історій.

16.12.2020
об 16:18