Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

“Сценарний пітчинг” чекає на ваші заявки!

27.05.2020
об 17:37
“Сценарний пітчинг” чекає на ваші заявки!

Відкрито приймання заявок на участь у «Сценарному пітчингу», що проходитиме в період із 24 по 26 червня в форматі онлайн-конференцій. Заявки від сценаристів приймаються з 27 травня до 10 червня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, у яких є ідеї, які б вони хотіли презентувати продюсерам. До розгляду у пітчингу обов'язково мають бути подані логлайни та синопсиси існуючих сценаріїв, або ідей для сценаріїв.

Щоб подати заявку, зареєструйтеся за посиланням та обов’язково вкажіть у полі «професія», що ви сценарист. Після реєстрації ви зможете подати сценарій. Як це зробити, детально описано в інструкції тут.

Ідеї сценаріїв розглядатимуться в таких категоріях:

повнометражні ігрові фільми для широкої глядацької аудиторії,

повнометражні ігрові фільми фестивального спрямування,

телесеріали,

серіали для VOD або мультиплатформні серіали,

анімаційні серіали як для телевізійного формату, так і мультиплатформні.

До пітчингу будуть допускатись ідеї сценаріїв, що відповідають наступним критеріям: технічні (подана вся необхідна інформація), відповідність категоріям, ідея зацікавила хоча б 3 продюсерів.

Корисні матеріали щодо участі в пітчингу будуть викладатись на сторінці Dzygamdb в мережі facebook.

До пітчингу вже приєднались майже 50 продюсерів, котрі працюють як з національними проектами, так і з міжнародними. Всі питання щодо проведення пітчингу надсилайте на info@dzygamdb.com

Нагадаємо, «Сценарний пітчинг» започаткували Українська кіноакадемія та онлайн-платформа DzygaMDB. Це проєкт для продюсерів, котрі знаходяться в пошуках нових ідей, а також для сценаристів, які хочуть розповісти про свої ідеї та готові сценарії продюсерам. Ініціатором проведення пітчингу виступив сценарист Сергій Касторних.

Читайте також:

Новини

Учасник 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю «Сиротинець» доступний в OIFF Flashback

VGL cinema презентував новий спецпроєкт OIFF Flashback. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ. Тільки до 15 червня у межах спецпроєкту OIFF Flashback встигніть подивитися фільм “Сиротинець” афганської режисерки Шахрбану Садат.

22.05.2020
об 12:30

Новини

Стартував прийом заявок на студентську програму «Перший погляд»

У рамках 4-го щорічного кінофестивалю «Київський тиждень критики» створено фестивальну програмну секцію «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

27.05.2020
об 15:52