Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Сценарист серіалу «Ферзевий гамбіт» адаптує науково-фантастичний роман «Горобець»

15.01.2021
об 16:42

Співавтор, режисер і шоураннер «Ферзевого гамбіту» Скотт Френк розпочав роботу над епізодами екранізації фантастичної сучасної класики «Горобець». Режисер, удостоєний премії «Еммі» за мінісеріал «Чорнобиль», Юган Ренк був обраний для керівництва науково-фантастичним проєктом.

 

Френк і Ренк разом з продюсером «Краще подзвоніть Солу» Марком Джонсоном виступлять продюсерами серіалу за мотивами відомого магнум-опусу Мері Дорії Рассел. За створення серіалу «Горобець» відповідальний американський телеканал FX Productions.

«Горобець», виданий у 1996 році, виграв численні престижні літературні нагороди, серед яких, зокрема, премія Артура К. Кларка, Курд-Ласвіц-Прейс та Британської асоціації наукової фантастики. Книга, віднесена до категорії спекулятивної фантастики, стикається з потенційними етичними, філософськими та духовними проблемами людей, що змішуються з позаземним життям, і порушує питання про саме людство.

Серіал здебільшого сумлінно слідуватиме за подіями роману, йдучи за екіпажем єзуїтських священиків та вчених на чолі з пуерториканським лінгвістом отцем Еміліо Сандосом, який здійснює перший контакт із чужою цивілізацією під час місії, яку підтримує Ватикан, на далекій планеті під назвою Рахат. У прагненні єзуїтів довести існування Бога в усьому Всесвіті все йде невдало і закінчується катастрофою та скандалом. Отець Сандоз, єдиний виживший, повертається на Землю фізично та психологічно розбитим лише для того, щоб провести розслідування.

«Горобця» адаптують не вперше, ще в 2006 році компанія Warner Bros. Pictures придбала права на роман для продюсерської роботи Бреда Пітта «План Б» та «Індустріальна розвага», а сценарій фільму написав Майкл Сейцман. Врешті-решт проєкт розвалився, коли Рассел відкликав усі права на створення компанією фільмів.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Netflix анонсував вихід фільмів у 2021 році

У переліку фільмів потокового сервісу фігурують переможці премії «Оскар» та зірки касових зборів, що лише нагадує про силу Netflix в Голлівуді, який безповоротно змінився під час пандемії.

13.01.2021
об 17:24

Новини

Warner Bros. планує щороку випускати шість нових фільмів DC, починаючи з 2022 року

Warner Bros. буде розширювати свою лінійку DC Films, починаючи з 2022 року, щороку в кінотеатрах з’являтимуться чотири фільми, а два вийдуть ексклюзивно на HBO Max.

13.01.2021
об 18:08

Новини

Сюжет роману «1984» Джорджа Оруелла стане основою серіалу

Незалежна компанія Wiip працюватиме над мінісеріалом за романом Джорджа Оруелла «1984». Щоправда, продюсери адаптуватимуть не оригінальний твір, а поставлену по ній у 2013 році п'єсу, авторами якої виступили Роберт Айк і Дункан Макміллан.

14.01.2021
об 17:20

Новини

Від Джокера до Наполеона: Хоакін Фенікс гратиме у новому фільмі Рідлі Скотта

Новий проєкт про імператора Франції режисера Рідлі Скотта у повному об’ємі профінансує компанія Apple, а головну роль у ньому виконає Хоакін Фенкс.

15.01.2021
об 11:18