Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стрімінг подій та життя Ватикану

11.06.2020
об 11:25

Стрімінговий сервіс  під назвою VatiVision почав працювати 8 червня. Відео доступне для перегляду на ПК, через мобільні додатки, телеприставку і Smart TV. Подивитись контент можна підписавшись на відповідні сервіси в віртуальних магазинах Apple, Google, Samsung, Android TV и TIMVision. Щоправда, наразі це працює лише в Італії.

Через декілька місяців очікується розширення сервісу. Таким чином, стримінг з Ватикану можна буде подивитись у США, Мексиці, Колумбії, Бразилії, Іспанії, Польщі, Аргентині та на Філіппінах.

VatiVision – спільна ініціатива італійської платформи Vetrya та виробника релігійного та культурного контенту для італійських мовних компаній Officina della Communicazione.

Джерело: broadcast.net.ua

Читайте також:

Аудиторія стримінг-платформ стрімко зростає на тлі карантину через COVID-19
Новини

Аудиторія стримінг-платформ стрімко зростає на тлі карантину через COVID-19

З 2019 до 2025 року загальний обсяг передплат на потокове мовлення в усьому світі зросте більш ніж на 80 % – на 519 мільйонів і становитиме майже 1,16 мільярда. Наприклад,  Disney+ збільшить свою аудиторію в чотири рази, та йому все одно не вдасться обійти в цих перегонах Netflix. Згідно з прогнозами аналітика компанії Digital TV Research Саймона Мюррея, тільки в 2020 році аудиторія стримінг-сервісів, що споживає контент за передплатою (SVoD), може збільшитися на 170 мільйонів. На думку аналітика, саме карантин призвів до зростання аудиторії онлайн-мовлення за допомогою передплат.

13.05.2020
об 17:00