Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стрічку «Земля блакитна ніби апельсин» покажуть у Лондоні

31.03.2022
об 13:10

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

Показ відбудеться у кінотеатрі BAFTA cinema, 1 квітня о 19:00 за місцевим часом. Як зазначають організатори події, "Фільми для України" мають стати низкою вечорів, присвячених кіно та творчості України. Метою є збір коштів до гуманітарних та благодійних організацій на допомогу нашій країні.

Створена за підтримки Держкіно стрічка Ірина Цілик "Земля блакитна, ніби апельсин" є потужним документальним висловлюванням про війну в Україні, що розпочалась на Сході нашої держави ще у 2014 році. Стрічка-призер "Санденсу" розповідає про сім’ю, яка живе в "червоній зоні" Донбасу, де воєнні дії тривають вже довгий час, але попри всі труднощі, ця родина залишається дуже дружною і життєрадісною.

Фільм створено компаніями Albatros Communicos Film Production (Україна) та Moonmakers (Литва) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського фільмоцентру та IDFA Bertha Fund (Нідерланди).

 

Джерело: ДержКіно України

Читайте також:

Новини

Бойкот російського кінематографа: Марина Кудерчук звернулася до організаторів міжнародних кінофестивалів

Голова Державного агентства України з питань кіно, Марина Кудерчук надіслала офіційного листа до керівництва міжнародних кінофестивалів із проханням бойкотувати російський кінематограф, через напад Російської Федерації на Україну.

28.02.2022
об 13:44

Новини

Discovery показав серію спеціального контенту, який розповідає про події в Україні

У неділю, 27 березня, телеканал Discovery транслював серію спеціального контенту, що розповідає про події в Україні. Ключовим став фільм про українського президента під назвою «Зеленський: людина, яка взяла на себе Путіна».

29.03.2022
об 14:07

Новини

Віра Фарміга зачитала вірш Симоненка в підтримку України

Голлівудська акторка українського походження Віра Фарміга зачитала вірш Василя Симоненка «Люди — прекрасні» українською мовою, аби підтримати Україну. Вона додала, що пишається мужністю українського народу.

30.03.2022
об 12:31

Новини

Польська кіноакадемія звернулася до всіх кінематографістів світу із закликом підтримати Україну

#StopRussianWar! Польська кіноакадемія започаткували флешмоб із закликом зупинити війну в Україні. Вони пропонують приєднатися усім кінематографістам світу, аби показати, що дії російської влади засуджує уся світова спільнота.

31.03.2022
об 11:03