Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Стрічка «‎Віддана" стане доступна для підписників провідних он-лайн майданчиків України

10.04.2020
об 17:38

Фільм «‎Віддана»‎ з 10 квітня з’явиться у доступі до перегляду онлайн. Подивитися стрічку можна буде на он-лайн сервісах MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO.

У січні цього року в кінотеатрах країни демонструвався повнометражний художній фільм «‎Віддана»‎, що був створений на основі роману-бестселлеру Софії Андрухович «‎Фелікс Австрія»‎. З 10 квітня стрічка стане доступна для перегляду у мережі Інтернет. Офіційний дитрибютор  «‎Відданої» компанія FILM.UA Distribution заключив контракт із основними онлайн-майданчиками країни MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO.

Про це повідомляє пресслужба FILM.UA

«‎Після завершення прокату ми отримали неймовірну кількість повідомлень з питанням коли та де можна подивитись фільм онлайн. Ми розуміли, що чимало людей хочуть передивитись фільм знову, та є ті, хто не встиг побачити стрічку у кінотеатрах. У зв’язку з реаліями карантину, зараз онлайн-простір - це поки що єдина можливість продовження життя фільму. Тому тішимося, що фільм представлений на всіх основних онлайн платформах. Дякуємо глядачам за терпіння та бажання дивитись українське кіно на легальних ресурсах»‎, - розповідає продюсерка «‎Відданої»‎ Надія Зайончковська.

Під час карантину та вимушеної ізоляції попит на перегляд якісного кіно значно виріс. Отже, онлайн доступ до  «‎Відданої»‎ стане у нагоді глядачеві. Прекрасна костюмована драма, сповнена чарівної музики із захоплюючим сюжетом.  Події відбуваються у Станіславові (українська частина Австро-Угорщини) у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подуги, чи служниця та господиня. Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

То ж тепер глядачі мають можлівисть переглянути картіну у себе в дома. Партнерами діджитал-релізу стали основні онлайн-платформи України: MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO.

Слідкуйте за ресурсами вказаних онлайн-платформ та купуйте на них художній повнометражний фільм «‎Віддана»‎.