Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

СТРІЧКА ОЛЬГИ ЖУРБИ "НАЗОВНІ" ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У КІНОФЕСТИВАЛІ HOT DOCS У ТОРОНТО

08.04.2022
об 13:05

Стрічку "Назовні" режисерки Ольги Журби відібрали до конкурсної програми International Spectrum авторитетного фестивалю документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival. Світова прем‘єра фільму днями відбулася у міжнародній конкурсній програмі відомого CPH:DOX у Копенгагені.

"Назовні" - повнометражний документальний дебют Ольги Журби, над яким вона працювала з оператором Володимиром Усиком. Це історія хлопця Роми: ми зустрічаємо його, 13-річного, на українських барикадах Майдану та слідуємо до його повноліття, коли він, уже 18-річний юнак, намагається вижити в маленькому кримінальному провінційному містечку.

«Для мене Рома – це збірний образ дітей, які змалечку ростуть в жахливих життєвих обставинах. Їх покидають батьки, доля, але найгірше, що з ними трапляється – це байдужість суспільства. Ми помічаємо цих дітей, тільки коли вони шкодять нам, а потім саджаємо їх за ґрати. Але що, якби ми помітили їх раніше?», - говорить режисерка Ольга Журба.

Фільм створено у копродукції трьох країн: України (кінокомпанія Moon Man), Нідерландів (Tangerine Tree) та Данії (Final Cut for Real). Кінопроєкт цього фільму з робочою назвою "Рома" став одним із переможців 12-го конкурсного відбору Держкіно та отримав державне фінансування. Також проєкт підтримали IDFA Bertha Fund, Нідерландський кінофонд, Данський кіноінститут, International Media Support, visions sud est, Український інститут.

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді. Цього року Hot Docs триватиме з 28 квітня до 8 травня.

 

Джерело: Hot Docs Canadian International Documentary Festival

Читайте також:

Новини

Польська кіноакадемія звернулася до всіх кінематографістів світу із закликом підтримати Україну

#StopRussianWar! Польська кіноакадемія започаткували флешмоб із закликом зупинити війну в Україні. Вони пропонують приєднатися усім кінематографістам світу, аби показати, що дії російської влади засуджує уся світова спільнота.

31.03.2022
об 11:03

Новини

«Моєму найкращому другові…»: створили короткометражний фільм в пам’ять загиблих захисників України

Український кіносценарист Антон Базелінський разом із данським актором хорватського походження Крістіаном Іблером створили короткометражний фільм, присвячений загиблому в Бучі Володимиру Ковальському.  Фільм  створений в пам'ять усіх загиблих захисників України.

07.04.2022
об 17:00