Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Стрічка Гая Річі «Гнів людський» зайняла перше місце за касовими зборами у США

10.05.2021
об 11:47

Новий фільм британського режисера Гая Річі «Гнів людський» з Джейсоном Стейтемом у головній ролі легко зібрав 8,1 млн доларів під час дебюту в американських кінотеатрах. Це вже четверта роль Стейтема, у якій він демонструє грубого таємничого чоловіка, який працює в компанії з броньованими автомобілями, готуючи бурхливий сюрприз для своїх супротивників.

 

Дистриб’ютори стрічки United Artists Releasing та Miramax мудро вирішили перенести випуск фільму у США на минулу дату прем’єри «Чорної вдови», 7 травня, після того, як зйомки нового супергеройського фільму змістилися на середину літа на тлі триваючої пандемії.

 

За кордоном, де різні дистриб'ютори ще намагаються впоратись з наслідками декількох локдаунів, «Гнів людський» заробив 17,6 млн доларів, що змінює загальну картину касових зборів стрічки на 25,6 млн доларів.

 

Друге місце по касовим зборам зайняв японський аніме-блокбастер «Шіненський вбивця: Кімецу но Яйба» з 3,1 млн доларів у США. Слідом з касовими зборами у 2,4 млн доларів йде «Мортал Комбат» від Warner Bros. «Ґодзілла проти Конга» від Legendary та Warner Bros. посів четверте місце з 1,9 млн доларів. Мультфільм «Рая та останній дракон» виробництва студії Walt Disney Picture завершив першу п'ятірку найуспішніших касових зборів у США з 1,86 млн доларів.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Аналітика

Аналіз міжнародного прокату: 2020 рік на 70 % знизив європейські показники касових зборів

Міжнародний союз кінотеатрів UNIC наприкінці січня оприлюднив звіт, в якому аналітики порівняли показники 2019 та 2020 років. Згідно з отриманими результатами касові збори впали на 70,6 % або на 6,2 млрд євро. Схожа ситуація спостерігалася і в кінотеатрах Європейського Союзу, де падіння склало 69 % або на 4 млрд євро.

03.02.2021
об 15:10

Новини

Касові збори бойовика «Ґодзілла проти Конга» встановили рекорд епохи пандемії

Фільм «Ґодзілла проти Конга» проклав новий шлях у касових зборах епохи пандемії, даючи голівудським студіям і власникам театрів надію, що люди готові повернутися до кіно після року перегляду Netflix вдома.

05.04.2021
об 15:36

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 22 – 25 квітня виявився найневтішнішим

Із самого початку карантинних обмежень четвертий квітневий вікенд 2021 року став найгіршим за часів пандемії. Внаслідок кольорового зонування за рівнем небезпеки кількість працюючих кінотеатрів значно скоротилась, що призвело до досить обмеженого репертуару залів з великими репертуарами. Так, бокс-офіс попереднього вікенду навіть не досяг позначки 2 мільйони гривень.

28.04.2021
об 15:52

Новини

Український бокс-офіс: Загальна каса зросла втричі

Святковий вікенд, 29 квітня – 2 травня, в національному кінопрокаті пожвавив кінобізнес. По-перше, відкрилися кінотеатри в Києві, Львові, Одесі,. По-друге, вперше за довгий час кінотеатральний репертуар суттєво урізноманітнився. В-третіх, велика кількість вільного часу на свята сприяла відвіданню знову працюючих екранів. Отже, вихід великих міст з червоних зон і більш різноманітне оновлення репертуарного плану сприяли збільшенню доходу від прокату фільмів майже втричі. Так, в останні дні квітня та перші дні травня український прокат зібрав 5,6 млн гривень. Нагадаємо, у попередній вікенд каса не дотягнула до 2 млн гривент, склавши лише 1,9 млн гривень.

06.05.2021
об 16:52