Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

06.07.2020
об 12:02
«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній/Stranger» увійшов до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю езотеричного та окульльтного кіно.

Команда пловців з синхронного плавання дивним чином зникла у басейні під час виступу. Пацієнт водолікувальної клініки наче розчинився під час прийняття ванни. Як пов’язані ці випадки і як пов’язана з цим лялька з реальним волоссям? Інспектору доведеться розгадати ці таєжмничі зникнення. А ще їй також доведеться з’ясувати, хто вона є насправді.

FHIFF – це перший унікальний міжнародний кінофестиваль, присвячений герметизму – вченню про вищі закони Природи, що підкоряються як принципам причинності, так і принципу аналогії. Прихильники герметизму вважають, що в силу принципу аналогії розуміння того чи іншого причинного зв'язку може доповнюватися магічним впливом на реальність власних бажань адепта цього таємного вчення.

Джерело: Facebook проєкту «Сторонній/Stranger»

Читайте також:

Новини

На Kharkiv MeetDocs відбудеться Національний конкурс документальних фільмів

Восени у Харкові пройде кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. Хоча захід проходитиме вже вчетверте, вперше в рамках фестивалю відбудеться Національний конкурс документальних фільмів. Його вирішили провести, щоб познайомити глядачів з роботами місцевих режисерів, а останнім в свою чергу дати можливість показати роботи широкому загалу.

03.07.2020
об 11:43

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»
Новини

Розпочалися зйомки соціальної драми «Як там Катя?»

Компанія EVOS FILM розпочала зйомки дебютного ігрового повнометражного фільму Крістіни Тинькевич «Як там Катя?». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

03.07.2020
об 11:08

Новини

В Україні адаптують шоу The Masked Singer

На телеканалі «Україна» розпочався підготовчий етап роботи над новим проєктом «Маска». Це ігрове шоу, де зірки діляться на дві команди і задача кожної з них – здогадатись, хто із колег ховається під незвичним костюмом. Проєкт – адаптація шоу The Masked Singer, формат якого вигадали у США. В Америці це шоу шалено популярне, там йдуть зйомки вже четвертого сезону. Україна стала 30-ю країною, яка адаптує цей формат.

03.07.2020
об 13:33

Новини

В Україні зніматимуть серіал про студентів Морської академії

Star Media розпочала розробку «Морської академії» – молодіжного драматичного серіалу про студентів. У кінокомпанії вважають, що проєкт зацікавить аудиторію різного віку і називають серіал маленькою моделлю України – зі всіма проблемами, стереотипами та особливостями і характерами. В основі кожного епізоду – реальні життєві історії. У серіалі будуть торкатися тем екології, боротьби з контрабандою тощо.

05.07.2020
об 14:02