Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Сторонній» відібрано на участь у найбільшому жанровому фестивалі у Скандинавії

22.06.2020
об 13:41

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» відібрано до конкурсної програми Ravenheart International Film Festival. Фестиваль має відбутися з 27 по 30 серпня в столиці Норвегії – Осло.

Найбільший Скандинавський жанровий кінофестиваль збирає для участі найкращі фантастичні, фентезі та хоррор-фільми з усього світу.

Загалом, стрічка «Сторонній» (Stranger), створена за підтримки Держкіно, приймала участь у одинадцяти міжнародних кінофестивалях. Скандинавська подія – це буде дванадцята за разунком. Географія фестивалів дуже велика: Південна Корея, США, Японія, Канада, Індія, Естонія, Колумбія. Завойовано 9 нагород, в тому числі відзнаки за найкращий фантастичний фільм, найкращий сценарій, найкращу режисуру, найкращу операторську роботу та інші. 

Успішні покази на світових майданчиках дозволили проєкту «Сторонній» (Stranger) обзавестися сейлз-агентом – британська компанія ONE EYED FILMS відтепер займається його дистрибуцією у світі.

Сподіваємось, це не останній фестиваль, в якому береучасть фільм «Сторонній» і кількість почесних нагород буде збільшуватися.

Джерело: Держкіно

 

Читайте також:

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці
Новини

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці

З 19 червня в Україні проходитить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Він триватиме до 28 червня. Як і інші цьогорічні фестивалі, цей захід проводиться онлайн.

21.06.2020
об 14:39

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

Сьогодні – останній вечір із п’яти в компанії чоловіків на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА. П’ятничним вечором до вашого перегляду пропонується остання стрічка із добірки – смішна і тонка американсьо-італійська комедія 1972 року «Avanti!».

19.06.2020
об 17:51