Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Сторінки у соцмережах відомих та знаменитих у боротьбі з COVID 19

25.05.2020
об 16:36
Сторінки у соцмережах відомих та знаменитих у боротьбі з COVID 19

Починаючи з 20 травня протягом трьох тижнів в рамках акції, організованої фондом ONE, відомі і знамениті особистості віддають свої сторінки у соцмережах експертам у галузі охорони здоров'я, світовим лідерам та економістам, які борються з COVID-19.

Джулія Робертс, Х'ю Джекман, Сельма Хайєк, Міллі Боббі Браун, Конні Брітон, Шейлін Вудлі, Рейн Вілсон, Девід Ойелоуо, Крістофер Хівью і багато інших зірок візьмуть участь в кампанії #PassTheMic. На 24 години кожен з них віддасть свій акаунт фахівцям, щоб допомогти в поширенні корисної і важливої інформації про коронавіруси. Оскільки у знаменитостей дуже багато підписників, так донести інформацію до мільйонів прихильників про необхідність скоординувати свої зусилля на подолання пандемії COVID-19 буде простіше.

«Побачимося, Instagram», – каже в Джекман в ролику. «До побачення, Facebook», – додає Вудлі. В рамках акції, організованої фондом ONE, різні лікарі і фахівці ділитимуться фактами про коронавіруси і розповідати, як пережити пандемію.

З повним списком учасників кампанії можна ознайомитися на сайті організації. Там же опубліковано петицію:

Ми - один світ, і ми повинні боротися за людство проти цього вірусу. Приєднуйтесь до нас і говорите урядам, що глобальна пандемія вимагає глобальної відповіді.

 

Шановні світові лідери, Світ потребує Плану реагування на пандемію:

- Захистіть вразливі групи, підтримайте необхідних працівників та зробіть вакцину доступною для всіх.

- Підтримуйте людей, які найгірше страждають економічно.

- Зміцнюйте системи охорони здоров’я, щоб ми були готові, якщо це повториться.

 

Нам потрібні дані, факти та наука, щоб перемогти COVID-19. Ось чому ми запускаємо #PassTheMic, щоб ми могли чути безпосередньо від експертів. Щодня знаменитості передаватимуть свої канали соціальних медіа медичним експертам та фронтовим працівникам, щоб пояснити, як ми можемо перемогти цю глобальну пандемію.

Читайте також:

Чи виживе кінопрокат і скільки втратить через коронавірус – з’явилися дані дослідження
Новини

Чи виживе кінопрокат і скільки втратить через коронавірус – з’явилися дані дослідження

$160 мільярдів недоотримає індустрія розваг у найближчі п’ять років. Глобальний негативний вплив пандемії коронавірусу на цей сектор економіки буде найбільшим саме у 2020-2021 роках. Але і в наступні п’ять років спад триватиме.

23.05.2020
об 13:10

Sony Pictures екранізує комікс Marvel
Новини

Sony Pictures екранізує комікс Marvel

Режисером нового фільму за мотивами коміксів Marvel стане С.Дж. Кларксон, яка знімала раніше епізоди серіалу "Джессіка Джонс" і "Гра престолів". Саме цей факт дозволив THR припустити, що запланована серія буде присвячена жіночому персонажу.

23.05.2020
об 19:40

4 короткометражки про зміну клімату
Новини

4 короткометражки про зміну клімату

Природа – єдине, що буде вічним та могутнім. Під час пандемії вона показала нам, що здатна відновлюватись без нашого на неї впливу. Проте людям варто ставитись з більшою повагою до навколишнього середовища, адже у будь-якого ресурсу є обмеження. Над проблемами екології часто розмірковують режисери з різних країн світу. Так, з’явилась стрічка «Взаємозалежність», яка об'єднала 11 короткометражних фільмів від 11 різних творчих груп. У відео новелах нам показують, наскільки прекрасний та різноманітний світ, але людське невігластво здатне знищити його раз і назавжди. Ми пропонуємо переглянути добірку із 5 документальних фільмів про зміну клімату, глобальне потепління та забруднення річок.

24.05.2020
об 19:05

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються
Новини

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються

Якщо акаунт неактивний, то Netflix буде відправляти користувачам повідомлення про можливість скасування передплати. Це стосується тих із них, що не використовували сервіс понад рік.

25.05.2020
об 12:10