Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стівен Кінг розповів про кращий з найкращих серіалів 2020 року

06.11.2020
об 19:33

Свій допис з відгуками «король жахів» виклав у соціальній мережі. Багато шанувальників таланту Стівена Кінга зазначили, що також дивитимуться цей серіал і подякували за пораду.

 

Письменник Стівен Кінг полюбляє спілкуватися зі своїми шанувальники і розповідати про книги та фільми, а також давати поради стосовно того, що на його думку варто прочитати або подивитися. Так, під час нещодавнього спілкування в мережі письменник розповів про серіал 2020 року, який його найбільше вразив. Ним виявися «Хід королеви» або ж «Ферзевий гамбіт», який нещодавно випустив Netflix.

«Я подивився багато серіалів упродовж цього проклятого року (знаю, що я не один такий), і найкращий з кращих – «Хід королеви». Абсолютно захопливий! Я думав, ніщо не зрівняється з «Судом над Чиказькою сімкою», але цей серіал це зробив», – зазначив СТІВЕН КІНГ.

Підписники та шанувальники таланту письменника радо відреагували на такий допис та зазначили, що також неодмінно подивляться серіал, який порадив Стівен Кінг.

«Хід королеви» – це екранізація роману «Ферзевий гамбіт» письменника Волтера Тевіса. Книга вперше побачила світ ще у 1983 році та одразу ж була оцінена багатьма читачами. Автор хотів розказати про геніальну жінку та майстерно описав її життя, усі успіхи та поразки. За сюжетом, у 9 років Бет потрапляє у сиротинець після трагічної смерті матері. Саме там вона виявляє два своїх захоплення – любов до шахів і транквілізаторів. З роками дівчина з легкістю стає чемпіонкою, обігруючи в партіях чоловіків. Однак від наркотичної залежності Бет не позбувається.

 

Джерело: twitter.com/stephenking

 

Читайте також:

Новини

Містичний вечір на «Танцях з зірками» виявився фатальним для Ольги Фреймут

Ведучі та учасники проєкту «Танці з зірками» перевтілились у вампірів та героїв фільмів жахів, а Наталя Могилевська прийшла на шоу з «чоловіком». Чим ще запам’ятався 10-й випуск четвертого сезону найтанцювальнішого шоу країни?

02.11.2020
об 18:20

Новини

«Світ навиворіт» покаже клонованих китайських кінозірок та тварин

Сьогодні, 4 листопада, у проєкті «Світ навиворіт» глядачі побачать, як виглядає лабораторія, яка займається клонуванням та як поводяться копії. Ще ведучий розкриє секрет китайської кіноіндустрії.

04.11.2020
об 18:10

Новини

Warner Bros. перепросили за героїню Енн Гетевей

Після прем’єри стрічки «Відьми», яку глядачі добре сприймають у прокаті, кіновиробнику довелося просити вибачення в глядачів за одного з персонажів фільму.

05.11.2020
об 17:11

Статті

Кіра Муратова: «Мої фільми – це мої страхи»

Вона не йшла за натовпом, не робила героєм одну особу, але завжди виявляла ніжність і турботу до «маленької людини». Її історії були близькі до реальності за виглядом, але події йшли за усіма правилами сюрреалізму. Її метою завжди було створити кіно для тих, кому воно цікаве, а не задля слави та великих заробітків. Видатна режисерка та людинолюбна особистість, Кіра Муратова сьогодні могла б відсвяткувати свій 86 день народження.

05.11.2020
об 19:19