Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стефані Маєр анонсувала продовження «Сутінок»

05.05.2020
об 13:00

Американська письменниця Стефані Маєр підготувала сюрприз для всіх шанувальників її знаменитої саги «Сутінки», заявивши, що в серпні 2020 року побачить світ її продовження під назвою «Північне сонце» ( "Midnight Sun").

Офіційний синопсис твору свідчить про те, що історія буде розказана від імені Едварда, а на читачів чекає якийсь «похмурий сюжетний поворот». «Зустріч з прекрасною Белою – це одночасно найбільш інтригуюча та хвилююча подія, яку він пережив за своє довге вампірське життя. У міру того як ми дізнаємося все більше захопливих подробиць про минуле Едварда й розплутуємо хитросплетіння його думок, ми розуміємо, чому саме ця історія є визначальною в його житті. Як він може дозволити собі закохатися в Беллу, знаючи, що наражає на небезпеку її життя?», – йдеться в описі. Буде це одна книга чи декілька, поки невідомо. Також не уточнюється, чи планується в перспективі його екранізація.

Нагадаємо, що фільм «Сутінки» був випущений у 2008 році, а вся серія стала справжнім культурним феноменом, завоювавши визнання у мільйонів жінок по всьому світу незалежно від віку.

Джерело: Comic Book