Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Став відомий склад журі FIPRESCI 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

04.09.2020
об 12:38

Як ми вже повідомляли, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня.  Наразі стало відомо, хто саме увійшов до складу журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI фестивалю. Це кінокритикиня Катерина Сліпченко (Україна), історик кіно і режисер Клаус Льозер (Німеччина) та кінокритик Лоїк Мілло (Люксембург).

 

Катерина Сліпченко – українська журналістка та кінокритикиня. Закінчила Державний Університет ім. М. Ломоносова (Москва) за фахом «Теорія та історія мистецтва». Працювала в редакції журналу «Декоративное искусство СССР», а також завідувачем літературної частини Академічного театру ім. Леся Курбаса, викладала історію мистецтва у Львівській гуманітарній гімназії. Також обіймала посади редакторок у газетах «Поступ» (відділ дозвілля), «Львівська газета» (відділ культури) та «Львівська пошта» (відділ культури). З червня 2014 року – редакторка відділу культури інтернет-порталу ZAXID.NET (Львів). Катерина Сліпченко є членкинею FIPRESCI, Української кіноакадемії та Українського оскарівського комітету.

Клаус Льозер - німецький режисер та історик кіно. З  1990 року відповідає за програму BrotfabrikKino у Берліні, а з 1992-го працює незалежним кінокритиком для різних видань. Крім того, був редактором книги Gegenbilder – Filmische Subversion in der DDR про кінематографічну діяльність часів НДР. У 2009 році став куратором ретроспективи «Після зими настає весна» Берлінського кінофестивалю. Зняв декілька документальних фільмів у співавторстві з Якобін Мотц, зокрема «Ствердження простору – шляхи незалежної виставкової культури в НДР» (Behauptung des Raums – Wege unabhängiger Ausstellungskultur in der DDR) 2009 року та «Орнамент і злочин» (Ornament & Verbrechen) 2015 року. Клаус Льозер - автор численних публікацій про кіно, в тому числі про підпільний та експериментальний кінематограф, про виробництво фільмів у тоталітарних умовах тощо.

Лоїк Мілло –  кінокритик, член FIPRESCI в Люксембурзі та автор кандидатської дисертації про П’єра Паоло Пазоліні та Андрія Тарковського. Лоїк Мілло регулярно пише огляди фільмів та звіти про кінофестивалі для газети Letzebuerger Land. Він опублікував кілька академічних статей про радянське та італійське кіно для таких журналів, як Décadrages. Cinéma à travers champs, Cinema e Storia, 1895.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28

Новини

Оголошено склад журі Міжнародної конкурсної програми ОМКФ

Головою журі стане лауреат «Оскара», разом з ним оцінювати роботи будуть ісландські, португальські, українські та французькі діячі кіномистецтва.

28.08.2020
об 13:25

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29

Новини

Ірина Цілик увійшла до складу журі 11-го ОМКФ

Поступово стають відомі імена журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Ми вже писали, хто оцінюватиме роботи в Національній конкурсній програмі, а сьогодні організатори кынозаходу оприлюднили імена тих, хто оцінюватиме Конкурс європейських документальних фільмів.

03.09.2020
об 17:42