Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

14.09.2020
об 11:03

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

Сьогодні, 14 вересня, розпочинається другий етап Чотирнадцятого пітчингу проєктів Держкіно. У конкурсному відборі беруть участь фільми, телефільми і телесеріали. У зв’язку з переходом Києва від сьогодні у «помаранчеву» зону за рівнем небезпеки поширення коронавірусної інфекції презентаційні сесії проходитимуть з обмеженнями.

Так, у зал для презентації проєкту можуть заходити тільки дві людини, які і будуть презентувати фільм, телефільм або телесеріал. У залі також знаходитимуться тільки члени Експертної комісії та Ради з державної підтримки кінематографії, а також представники Держкіно. При цьому всі учасники повинні бути в масках та дотримуватись соціальної дистанції у півтора метри.

Презентації проєкту може тривати не більше 15 хвилин.

 

Детальний розклад презентаційних сесій за напрямами – тут

 

Подивитись онлайн-трансляцію пітчингів можна тут  або на Ютуб-каналі Держкіно

 

Джерело: Пресслужба Держкіно

 

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

Перші результати Чотирнадцятого пітчингу

Відбулось засідання комісій, де експерти обговорили та оцінили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору. Держкіно отримало заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Чотирнадцятому конкурсному відборі. За результатами оцінювання на розгляд Ради з державної підтримки кінематографії буде винесено рейтинговий перелік кінопроєктів для допуску до II етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору. Це кінопроєкти, які отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала.

04.09.2020
об 11:21

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03