Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Стартує четвертий сезон конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA

03.12.2021
об 11:16

Вже вчетверте конкурс PITCH UA підтримає створення якісного контенту для телеканалів, кінотеатрів та веб-ресурсів, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про позитивні зміни у нашій країні. Переможці конкурсу отримають часткове або повне фінансування бюджету виробництва проєктів, а також експертний супровід на всіх етапах його створення.

16 грудня 2021 року відбудеться офіційне відкриття PITCH UA 4, де буде оголошено теми нового сезону, оновлені умови участі та етапи реалізації конкурсу PITCH UA 4. У межах заходу заплановано виступи міжнародних та українських  експертів, представників профільних організацій, які спеціалізуються у соціальних сферах, релевантних темам конкурсу. Проведення відкритих подій PITCH UA 4 заплановано в онлайн-форматі, участь можна взяти за попередньою реєстрацією, що буде доступна напередодні.

 

Також нагадуємо, що цього року організатори конкурсу PITCH UA запустили просвітницький проєкт - Освітню платформу PITCH UA, яка надає українським творцям аудіовізуального контенту безкоштовний доступ до майстер-класів міжнародних фахівців зі створення контенту для ТБ, кіно і онлайн-платформ.

 

Конкурс виконується за підтримки Проєкту Transformation Communication Activities (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Джерело: Media Resources Management

Читайте також:

Новини

Завершилася «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада»

У вересні-листопаді 2021 року відбувся міжнародний проєкт “Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада” (#ucancoproduce), націлений на практичне втілення Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою. Даний документ привніс у життя творців аудіовізуального контенту по обидва боки океану низку переваг та заохочень, зокрема, можливості отримання податкових пільг та фінансування від держав.

29.11.2021
об 11:55

Новини

Українка Іванна Сахно зніматиметься у «Зоряних війнах: Асока»

Іванна Сахно (Тихоокеанський рубіж: Повстання) зіграла разом з Розаріо Доусон та Наташею Лю Бордіццо в лімітованому серіалі Disney + «Зоряні війни: Асока», спін-офі популярного серіалу стримерів «Мандалорець».

01.12.2021
об 13:10

Новини

Український проект фільму «Дім» відзначили на фестивалі в Італії

Проєкт повнометражного фільму спільного виробництва Ізраїлю та України "ДІМ/HOME", отримав дві нагороди на TorinoFilmLab в Італії: на виробництво (Production Award, 40 000 євро) та створення субтитрів (Sub-ti).

02.12.2021
об 16:16