Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Старий залізничний вузол стане другою за розміром кіностудією у Великобританії

28.04.2020
об 12:48

Незважаючи на вимушену паузу в кіно- і телевиробництві через коронавірус, місцева влада британського графства Кент «дивиться у завтрашній день» і тому вирішила віддати територію старого залізничного вузла Newtown Railway Works в Ешфорді під будівництво нової теле- і кіностудії. Як повідомляє mbr.com.ua , вартість проєкту - £250 млн, або майже $310 млн.

 

Міська рада Ешфорда провела онлайн-засідання за участі представників The Creative District Improvement Company (TCDI Co) і девелоперської компанії Quinn Estates. У результаті TCDI і Quinn Estates зможуть перетворити 15 акрів на 2,23 га продакшен-потужностей і натурний майданчик площею 2800 кв. м. Заплановано також павільйон площею 7430 кв. м, така сама територія - під адміністративні будівлі, а також склад реквізиту  площею 4650 кв. м.

У цілому очікується, що нова кіностудія забезпечить постійною роботою понад 2 тис. осіб. Завершити будівництво планують до початку 2022 року і вже говорять про зацікавленість Amazon і Netflix. 

З 1847-го по 1980-ті залізничний вузол, що включає станцію і ангари, використовували як центр виробництва локомотивів. Їх більше не випускають, але залізницю використовують на повну силу, а це означає, що в кіностудії буде власний доступ до колій і можливість перевезення людей і вантажу, наприклад, з Амстердама, де розташований головний європейський хаб Netflix.

Фото: Deadline.com